НБУ: Змінено Положення про касові операції

Теми:
7 травня 2020 року прийнято постанову Правління НБУ № 59, якою закріплено зміни до Положення про ведення касових операцій у нацвалюті в Україні. Відповідно до цієї Постанови, отримувати готівку з кас підприємств стане простіше.

Скачати зразок наказу про інвентаризацію

НБУ: Змінено Положення про касові операції

З 1 серпня 2020 року власникам банківських карток стане простіше отримувати готівку з кас підприємств торгівлі, громадського харчування та послуг, що застосовують реєстратори розрахункових операцій (з відповідною реєстрацією). Для цього НБУ удосконалив порядок здійснення та обліку цих операцій.

Національний банк передбачив також застосування суб'єктами господарювання, окрім паперових, ще й електронних розрахункових документів та електронних фіскальних звітних чеків.

Також Нацбанк розширив можливості суб'єктів господарювання щодо здійснення операцій з переказу готівки у нацвалюті через фінансові установи, які отримали ліцензію Національного банку на здійснення таких операцій. Відповідна норма запрацює з 01 липня 2020 року.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Реєстрація РРО: оновлено реєстр

РРО – це сфера, в якій час від часу відбуваються зміни. І вони постійні. Процедура реєстрації звичайних РРО спростилася за останні роки. Про реєстрацію РРО – тема даної консультації.
6693

Касова книга — бланк | зразок

Касова книга слугує для узагальнення обліку готівкових операцій за день. Як правильно вести касову книгу у бюджетній установі? Чим відрізняється ведення касової книги в електронному вигляді? З’ясуємо разом.
34160

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді