Додаткова доплата до зарплати: кому та скільки

Перевірте, чи правильно нараховуєте зарплату

На період дії карантину та протягом 30 днів з дня його відміни окремим категоріям працівників, військовослужбовців Нацгвардії та Держприкордонслужби, осіб рядового та начальницького складу органів і підрозділів цивільного захисту, поліцейських, які забезпечують життєдіяльність населення та внаслідок виконання своїх обов’язків мають безпосередній контакт з населенням (далі — працівники), встановлюють додаткову доплату до зарплати/грошового забезпечення пропорційно відпрацьованому часу в зазначених умовах. Розмір доплати складає:

  • до 50% зарплати/грошового забезпечення — для працівників підприємств, установ та організацій, органів державної влади, яких фінансують з державного та місцевих бюджетів;
  • до 100% зарплати/грошового забезпечення — для працівників надавачів соціальних послуг державного/комунального сектору, які безпосередньо надають соціальні послуги за місцем проживання/перебування їх отримувачів (вдома).

Додаткова доплата до зарплати: кому та скільки

Персональний перелік працівників, яким встановлюють доплату, визначає керівник (керівник державної служби) відповідного підприємства, установи та організації, органу державної влади.

Із постанови КМУ «Деякі питання оплати праці (грошового забезпечення) окремих категорій працівників, військовослужбовців Національної гвардії та Державної прикордонної служби, осіб рядового та начальницького складу органів і підрозділів цивільного захисту, поліцейських, які забезпечують життєдіяльність населення, на період дії карантину, установленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та протягом 30 днів з дня його відміни» від 29.04.2020 № 375

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Виплата матеріальної допомоги на оздоровлення державним службовцям

Допомога на оздоровлення є додатковим бонусом для тих, хто працює в бюджетній сфері. Умови її виплати в кожній галузі різняться. Має свої особливості і виплата допомоги на оздоровлення державним службовцям.
71725

Наказ про відрядження – всі зразки

Наказ на відрядження складають на особу, яку направляють для виконання роботи за кордон або в інший населений пункт. Експерт надає готові зразки наказі про відрядження або про його припинення.
132052

Нарахування лікарняного новоприйнятому працівнику: приклади розрахунків

Працівника щойно прийняли на роботу, а він захворів і подав до установи лікарняний листок. Бухгалтер має обчислити допомогу за цим лікарняним так, щоб не дати шансів перевіряючим із ПФУ чи Держпраці оштрафувати установу. Тож як правильно розрахувати лікарняні новоприйнятому працівнику, якщо відпрацьовано менше місяця або менше 6 місяців?
15193

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді