Новації щодо складання/погодження паспортів бюджетних програм

У період карантину головні розпорядники коштів держбюджету, з якими Мінфін обмінюється інформацією через систему електронної взаємодії органів виконавчої влади (далі — СЕВ), погоджують із Мінфіном паспорти бюджетних програм, у т. ч. внесення змін до них, із застосуванням СЕВ.

Приєднуйтеся до щосезонного Elite-клубу закупівельника

Для погодження проєктів паспортів бюджетних програм, отриманих через СЕВ, Мінфін оформлюватиме аркуш погодження із накладенням уповноваженою посадовою особою КЕП.

Головні розпорядники передаватимуть Казначейству копії паспорта бюджетної програми, наказу про його затвердження (або іншого відповідного розпорядчого документа) та аркуша погодження Мінфіну через СЕВ.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Сумісники у Розрахунку з ПДФО та ЄСВ

Уклали трудовий договір із сумісником: за якими правилами відобразити в Додатках Д5 та Д1, коли донараховувати ЄСВ до мінімальної бази, як показати нараховані доходи в Додатку Д4/4ДФ до Розрахунку.
54508

Відпустка без збереження заробітної плати

Бувають обставини, коли відпустка без збереження заробітної плати – інколи єдиний вихід для працівника та роботодавця. Розглянемо, кому надається відпустка без збереження заробітної плати під час воєнного стану та якої тривалості.
86354

Акт виконаних робіт – зразок

⭐️Установа, яка отримує від сторонньої юридичної особи роботи чи послуги, має їх належно оформити первинним документом. Таким документом є акт виконаних робіт або ж акт наданих послуг. ⭐️ Розповімо, як його правильно оформити, і наведемо зразок.
228625

Виплата матеріальної допомоги на оздоровлення державним службовцям

Допомога на оздоровлення є додатковим бонусом для тих, хто працює в бюджетній сфері. Умови її виплати в кожній галузі різняться. Має свої особливості і виплата допомоги на оздоровлення державним службовцям.
71447

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді