Запуск громадського транспорту: рекомендовано коригувати графіки роботи підприємств

З 22 травня місцеві влади почали відновлювати роботу громадського транспорту.

Норми тривалості робочого часу 2020 року

Запуск громадського транспорту: рекомендовано коригувати графіки роботи підприємств

При цьому Уряд рекомендує розмежувати час початку та закінчення роботи підприємств, установ та організацій таким чином, аби уникнути скупчення осіб в години пікового навантаження в громадському транспорті.

Під час карантину працюєте у приміщенні установи? Дотримайтеся порад від Держпраці

Крім того, рекомендується запровадити позмінну роботу там, де можливо, а також продовжити роботу деяких відділів у віддаленому режимі.

Про це вказано в п. 12 постанови КМУ від 20.05.2020 р. № 392, якою карантин продовжено до 22 червня 2020 року.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Норми робочого часу 2024 для «шестиденки»

Верховна Рада та Президент знов подовжили дію воєнного стану – тепер до 11 серпня 2024 року. Отже тримайте норми тривалості робочого часу та виробничий календар на 2024 рік для шестиденного робочого тижня. З’ясуйте, які норми діють під час воєнного стану.
16871

Норми робочого часу 2024 для «п’ятиденки»

Після подовження воєнного стану до 11 серпня 2024 року тримайте оновлений розрахунок норм тривалості робочого часу на 2024 рік. Норми робочого часу 2024 розраховані для п’ятиденного робочого тижня.
50148

Документальне оформлення підсумованого обліку робочого часу

Досить поширені ситуації, коли з огляду на режим роботи та процеси в установі неможливо встановити звичайний 8-годинний робочий час. У цьому випадку на допомогу приходить підсумований облік робочого часу. Що це означає, де застосовується та як правильно здійснити документальне оформлення – читайте далі у статті.
12152

Гнучкий режим роботи

Гнучкий режим роботи може бути як тимчасовим, так і на постійній основі. Які особливості такого трудового розпорядку, як запровадити гнучкий режим роботи та вести облік робочого часу. Ці та інші пов’язані питання – у консультації.
9522

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді