Виконавче провадження: відтепер інформація доступна онлайн

Відтепер можна дистанційно дізнатись про наявність та сплатити виконавче провадження.

Організація роботи бухгалтерської служби

Виконавче провадження: відтепер інформація доступна онлайн

Про це інформує Державне підприємство "Національні інформаційні системи". Воно запровадило на порталі електронних послуг "Он-лайн будинок юстиції" новий сервіс, який спростить доступ до інформації щодо виконавчого провадження.

Такий сервіс надає можливість людині ознайомитися з усіма матеріалами виконавчого провадження, стороною якого вона є.

Типова кореспонденція субрахунків зі змінами, внесеними наказом Мінфіну від 17.09.2019 № 386

Також можна сплатити суми заборгованості в рамках відповідного виконавчого провадження онлайн. Враховуючи ситуацію, пов'язану з карантинними заходами в країні, така послуга значно спростить доступ до інформації щодо виконавчого провадження сторонами, та зекономить час. Крім того, будь-хто може перевірити, чи не відкрите виконавче провадження відносно нього.

НЕ ПРОПУСТІТЬ! Всі бланки статистичної звітності в одній підбірці для скачування

Не обов'язково знати номер виконавчого провадження та мати постанову про його відкриття, яка містить ідентифікатор, щоб переглянути матеріали виконавчого провадження та погасити борг. Новий сервіс передбачає доступ до матеріалів в особистому кабінеті на порталі ОБЮ. Відтак, достатньо лише здійснити авторизацію на порталі за допомогою електронного цифрового підпису.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Сумісники у Розрахунку з ПДФО та ЄСВ

Уклали трудовий договір із сумісником: за якими правилами відобразити в Додатках Д5 та Д1, коли донараховувати ЄСВ до мінімальної бази, як показати нараховані доходи в Додатку Д4/4ДФ до Розрахунку.
54593

Відпустка без збереження заробітної плати

Бувають обставини, коли відпустка без збереження заробітної плати – інколи єдиний вихід для працівника та роботодавця. Розглянемо, кому надається відпустка без збереження заробітної плати під час воєнного стану та якої тривалості.
86451

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді