Ремонт доріг: Дніпропетровщина – лідер в Україні за темпами капремонту

Як повідомляє Урядовий портал, на Дніпропетровщині – найвищі в країні темпи капітального ремонту доріг місцевого значення.

5 факторів розрахунку очікуваної вартості

Ремонт доріг: Дніпропетровщина – лідер в Україні за темпами капремонту

Область активно вкладає кошти, виділені державою, в реалізацію дорожніх проектів за програмою «Велике будівництво». На сьогодні регіон вже отримав третину запланованої на 2020-й субвенції. З них використав понад 90%, підкреслив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

Загалом у 2020-му на Дніпропетровщині державним та обласним коштом оновлять понад 100 км автошляхів місцевого значення. Приведуть до ладу і 7 аварійних мостів.

Цьогоріч в області вже завершили капремонт доріг Вільне-Гвардійське та Іванівка-Радісне.

За інформацією з Урядового порталу

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
3492

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
34591

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
5536

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
28964

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді