Кіровоградська ОДА: на що планують витратити 22 млн державних коштів?

Провівши відкриті торги Управління освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації планує придбати 12 шкільних автобусів у ТОВ «Трак-Бас». У разі підписання контракту фірма отримає від області 22,32 мільйонів гривень, що на 0,6% менше очікуваною вартості закупівлі.

5 факторів розрахунку очікуваної вартості

Кіровоградська ОДА: на що планують витратити 22 млн грн державних коштів?

У разі підписання договору до 1 вересня поточного року майбутній підрядник має поставити 12 нових, технічно справних автобусів, виготовлених не раніше 2020 року. Усі транспорті засоби повинні відповідати екологічним нормам не нижче EURO-5 та бути обладнаними дизельним двигуном. Пасажиромісткість – не менше 30 сидінь, максимальна швидкість штучно обмежена 70 кілометрами на годину.

УВАГА!!! -40% на Експрес-курс для фахівців з публічних закупівель

До участі в торгах долучилось троє учасників: харківське ПП Автомобільна компанія «Укравтоснаб», київське ТОВ «Авто-регіон» та черкаське ТОВ «Трак-Бас».

За умовами майбутнього контракту вартість одного автобусу складатиме для Кіровоградської ОДА 1,86 мільйонів гривень.

За інформацією з сайту Dozorro

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
3524

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
34642

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
5568

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
29018

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді