За трансляцію суспільного радіо держава заплатить понад мільйон гривень

Національна суспільна телерадіокомпанія України за результатами проведення переговорної процедури закупівлі підписала договір із компанією «ЕРБ» щодо надання послуг із трансляції Першого каналу «Українського радіо», радіо «Промінь» і радіо «Культура» в FM–діапазоні.

8 практичних порад, як скласти тендерну документацію

За трансляцію суспільного радіо держава заплатить понад мільйон гривень

Вартість контракту складає 1,17 мільйонів гривень, інформує «Детектор Медіа» з посиланням на ProZorro.

В обгрунтуванні застосування переговорної процедури представники НСТУ пояснили, що телекомунікаційні послуги з трансляції радіопрограм на території України у конкретному регіоні з певною зоною охоплення, може забезпечити лише один оператор телекомунікацій – ТОВ "ЕРБ".

УВАГА!!! -40% на Експрес-курс для фахівців з публічних закупівель

Компанія «ЕРБ» надаватиме послуги з трансляції в FM-діапазоні «Українському радіо» у Харкові, Ніжині, Кам’янці-Подільському, радіо «Промінь» – у Києві, радіо «Культура» – у Києві, Миколаєві і Кам’янці-Подільському.

За інформацією з сайту Dozorro

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
3555

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
34668

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
5594

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
29039

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді