НБУ врегульовує відносини між банками та громадянами

У НБУ запропонували алгоритм дій для громадян в разі порушення їх прав фінансовою установою.

Отримайте -40% на Експрес-курс для керівників та фахівців бухгалтерської служби

НБУ врегульовує відносини між банками та громадянами

Перш за все, зверніться безпосередньо до банку, адже деякі питання чи випадки порушення прав можна легко вирішити на цьому рівні. Якщо банк не реагує навіть після оскарження, варто звертатися до Національного банку.

У сьогоднішній ситуації поширення коронавірусу в Україні найбезпечніше та найзручніше звертатися до Національного банку за допомогою дистанційних каналів:

  • надішліть звернення на електронну пошту [email protected];
  • зателефонуйте за номером 0 800 505 240, дзвінки безкоштовні;
  • надішліть лист разом із документами на адресу: 01601, м. Київ, вул. Інститутська, 9.

COVID-19: антикризові зміни — 2

Потрібно розповісти суть питання, зазначити інформацію про себе та контакти. У зверненні вкажіть ваше прізвище, ім'я та по батькові, місце проживання та електронну пошту. Розкажіть суть порушеного питання, вашої пропозиції чи скарги. Інформації має бути достатньо для обґрунтованого рішення НБУ.

Варто відмітити, що Нацбанк не розглядає анонімні звернення. Питання поза компетенцією НБУ пересилають до відповідального державного органу та обов'язково повідомляє про це заявника. Якщо громадянин не вказав достатньо інформації, НБУ повертає звернення та просить уточнити дані. Також не розглядають повторне звернення з того ж питання, якщо перше звернення було вирішено.

Оновлення для ППЗ «Фіндокументи» (Payments)

Відповідь на письмове звернення надається не пізніше 30 днів. Якщо звернення потребує додаткового вивчення та перевірки, то НБУ може продовжити строк розгляду, але не більше, ніж до 45 днів.

За інформацією з сайту НБУ

НБУ врегульовує відносини між банками та громадянами
Людмила Кравченко,керівник експертної групи Експертус Головбух
У яких розмірах і на який термін керівник установи має право встановлювати надбавки працівникам — дізнаєтеся зі статті

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Сумісники у Розрахунку з ПДФО та ЄСВ

Уклали трудовий договір із сумісником: за якими правилами відобразити в Додатках Д5 та Д1, коли донараховувати ЄСВ до мінімальної бази, як показати нараховані доходи в Додатку Д4/4ДФ до Розрахунку.
54516

Відпустка без збереження заробітної плати

Бувають обставини, коли відпустка без збереження заробітної плати – інколи єдиний вихід для працівника та роботодавця. Розглянемо, кому надається відпустка без збереження заробітної плати під час воєнного стану та якої тривалості.
86359

Акт виконаних робіт – зразок

⭐️Установа, яка отримує від сторонньої юридичної особи роботи чи послуги, має їх належно оформити первинним документом. Таким документом є акт виконаних робіт або ж акт наданих послуг. ⭐️ Розповімо, як його правильно оформити, і наведемо зразок.
228636

Виплата матеріальної допомоги на оздоровлення державним службовцям

Допомога на оздоровлення є додатковим бонусом для тих, хто працює в бюджетній сфері. Умови її виплати в кожній галузі різняться. Має свої особливості і виплата допомоги на оздоровлення державним службовцям.
71466

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді