МОЗ: пришвидшено поставку лікарських засобів з-за кордону

Міністерству охорони здоров’я вдалося домовитися із міжнародними організаціями, які закуповують лікарські засоби для України, щодо пришвидшення строку поставок. При цьому за два останніх місяці в Україну було завезено лікарських засобів на понад 1 млрд грн.

КОРОНАВІРУС: коли потрібна захисна маска

МОЗ: пришвидшено поставку лікарських засобів з-за кордону

Про це Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов повідомив на щоденному брифінгу МОЗ.

За словами Міністра охорони здоров’я, лікарські засоби постачаються за всіма програмами: від онкологічного до серцево-судинного напрямів.

При цьому, як запевнив очільник відомства, МОЗ контролює ситуацію щодо забезпечення України лікарськими засобами і не допустить критичної ситуації.

За інформацією з Урядового порталу

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Сумісники у Розрахунку з ПДФО та ЄСВ

Уклали трудовий договір із сумісником: за якими правилами відобразити в Додатках Д5 та Д1, коли донараховувати ЄСВ до мінімальної бази, як показати нараховані доходи в Додатку Д4/4ДФ до Розрахунку.
54516

Відпустка без збереження заробітної плати

Бувають обставини, коли відпустка без збереження заробітної плати – інколи єдиний вихід для працівника та роботодавця. Розглянемо, кому надається відпустка без збереження заробітної плати під час воєнного стану та якої тривалості.
86359

Акт виконаних робіт – зразок

⭐️Установа, яка отримує від сторонньої юридичної особи роботи чи послуги, має їх належно оформити первинним документом. Таким документом є акт виконаних робіт або ж акт наданих послуг. ⭐️ Розповімо, як його правильно оформити, і наведемо зразок.
228636

Виплата матеріальної допомоги на оздоровлення державним службовцям

Допомога на оздоровлення є додатковим бонусом для тих, хто працює в бюджетній сфері. Умови її виплати в кожній галузі різняться. Має свої особливості і виплата допомоги на оздоровлення державним службовцям.
71464

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді