Кабмін: змінено термін проведення огляду бюджетних витрат

Проведення огляду бюджетних витрат, через карантинні заходи, перенесено на більш пізні строки. Таке рішення 27 травня 2020 року було прийнято на засіданні КМУ.

Держбюджет-2020: дев’ять таблиць для розрахунків

Кабмін: змінено термін проведення огляду бюджетних витрат

Огляди витрат проводять спеціально створені робочі групи, до складу яких входять представники відповідних розпорядників бюджетних коштів та Мінфіну, а також незалежні експерти.

Робочі групи мають проаналізувати сфери та напрацювати не менше двох варіантів досягнення цілі огляду у відповідній сфері.

Планувалось, що звіти будуть подані Уряду до 1 грудня поточного року, проте через карантинні заходи, цей термін подовжено до 1 березня 2021 року.

НЕ ПРОПУСТІТЬ Звіт про виконання державного замовлення: особливості

Крім того, рішенням Уряду змінено строк подання звітів розпорядниками бюджетних коштів, які не провели огляди в 2019 році (Міністерство освіти і науки, Міністерство охорони здоров’я та Міністерство енергетики та захисту довкілля). Завершити роботу над звітами та надати їх Уряду необхідно в тримісячний строк з дня відміни карантину.

За інформацією з Урядового порталу

Кабмін: змінено термін проведення огляду бюджетних витрат
Людмила Кравченко,керівник експертної групи Експертус Головбух
У яких розмірах і на який термін керівник установи має право встановлювати надбавки працівникам — дізнаєтеся зі статті

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Бюджетні кошти на Є-дата

Дізнайтеся нюанси та строки оприлюднення інформації про використання бюджетних коштів на веб-порталі Є-data, аби уникнути штрафів і відповідальності за Є-data 2024 року.
100185

Коди бюджетної класифікації доходів

Коди бюджетної класифікації доходів (КБД) важливо знати всім суб’єктам господарювання, включаючи й бюджетні установи, адже всі сплачують податки, збори, інші обов’язкові платежі до державного чи місцевого бюджетів.
40659

Реєстраційна картка для отримання КЕП – бланк та зразок

Реєстраційна картка для юридичної особи для отримання кваліфікованого електронного підпису (КЕП) змінювалися неодноразово. У публікації – актуальна реєстраційна картка для електронних ключів - бланк і зразок її заповнення.
68072

Витрати на освітню субвенцію у 2024 році

Місцеві бюджети з державного бюджету отримують трансферти на спільні цільові програми. Освітня субвенція – це один з таких трансфертів. Про умови її отримання та перелік витрат, на які можна витрачати кошти освітньої субвенції – у цьому огляді
3758

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді