Об’єднання «Прозорро», «Є-Казна» та «Є-data»: погляд ДКСУ

Представники ДКСУ, Мінекономрозвитку, Прозорро та Є-data на робочій зустрічі 8 лютого 2018 року обговорили розробку механізму завантаження в електронну систему закупівель інформації про здійснення оплати за договорами про закупівлю.

Під час обговорення голова ДКСУ Тетяна Слюз висловила занепокоєння щодо обумовлених законодавством термінів, адже за 2 місяці розробити програмне забезпечення, відпрацювати усі технічні аспекти, інтегрувати системи, синхронізувати їх роботу та забезпечити побудову комплексної системи захисту інформації при відсутності передбаченого фінансування у держбюджеті — фактично неможливо.

Моніторинг публічних закупівель: погляд замовника

ДКСУ також проінформувала про специфікацію роботи автоматизованої системи «Є-Казна» та системи захисту від кібернападів, що в свою чергу зумовлює ряд операцій, які потребують синхронізації з системами «Прозорро» і «Є-data» та необхідність деталізувати процедуру інтеграції систем.

За результатами зустрічі було досягнуто низку домовленостей щодо:

  • методологічних доопрацювань змін до законодавства;
  • термінового затвердження механізму електронного обміну інформацією між «Прозорро», АС «Є-Казна» та «Є-data»;
  • активізації роботи між ІТ-фахівцями Мінекономіки, ДП «Прозорро», «Є-data» та Казначейства.

Розширюємо горизонти публічних закупівель. Долучайтеся!

Усі учасники наради підтвердили і погодились, що саме механізм обміну інформацією між «Прозорро» та АС «Є-Казна» не тільки скасує документообіг між розпорядниками бюджетних коштів та Казначейством в частині державних закупівель, а й надасть змогу відкрито і прозоро користуватися інформацією про бюджетні оплати за кожним договором про закупівлю.

передплата журнал для бухгалтерів

Статті за темою

Усі статті за темою

Як реєструвати договори в органах Казначейства в умовах воєнного стану

Укласти договір про закупівлю – це пів справи, аби його виконати за кошти державного чи місцевого бюджету – обов’язково потрібно зареєструвати взяття відповідного бюджетного зобов’язання. Розберемо окремі нюанси укладення договорів та дамо поради для реєстрації зобов’язань за ними відповідно до законодавства, що діє наразі.
4778

Оренда комунального та державного майна в Україні

Процедура оренди державного та комунального майна 2024 для держорганів, ОМС, бюджетних установ регламентована різними нормативно-правовими актами. Розглянемо чим керуватись при передачі в оренду державного чи комунального майна.
1495

Закупівля послуг з поточного ремонту: які нюанси врахувати

Час від часу у замовника виникає потреба в проведенні поточного ремонту, і для цього він має за законодавством провести закупівлю товарів й послуг. Поточний ремонт як предмет закупівлі належить до послуг, а для закупівлі послуг закупівельне законодавство встановлює свої вимоги. І самому розібратися з ними іноді замовнику не під силу. Допоможемо йому в цьому.
5951

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
4766

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді