Кабмін: створено два нових міністерства

На засіданні 27 травня Кабмін прийняв постанову про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади і розмежування повноважень у сферах енергетики та охорони навколишнього середовища.

Держбюджет-2020: дев’ять таблиць для розрахунків

Кабмін: створено два нових міністерства

Міністерство енергетики та захисту довкілля перейменували на Міністерство енергетики. А також утворили Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів.

Фактично відбудеться поділ старого Міненергодовкілля на два міністерства. А отже, ймовірно, попереду - переформатування як структури територіальних органів влади відповідного профілю, так і підзаконної нормативно-правової бази.

УВАГА!!! Новий код доходу місцевого бюджету

Міністерство енергетики відповідатиме за державну політику в паливно-енергетичному комплексі, при енергозбереженні, застосуванні відновлювальних джерел енергії та альтернативних видів палива, буде здійснювати контроль у галузях електроенергетики і теплопостачання.

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів отримало у своє відання державну політику щодо охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки, рибної промисловості, лісового та мисливського господарства, водного господарства і меліорації, використання надр, геологічного контролю.

За інформацією з Урядового порталу

Вебінарний марафон до Дня бухгалтера

Статті за темою

Усі статті за темою

Кошти на передплату періодики: чотири неочевидних джерела

Тримайте поради експертки, які допоможуть знайти кошти на передплату професійних видань для бухгалтерів. Брак фінансування, який через війну суттєво зачепив бюджетні установи й організації, водночас показав їхні можливості – вихід є завжди.
78

Індексація зарплати 2024

У 2024 році відновлена індексація зарплати. Які правила для нарахування індексації у 2024 році, як індексувати зарплату, якщо оклад змінюється та якщо не змінювався – дивиться приклади та пояснення від експерта.
42808

Облік грошових коштів

Кожній установі доводиться обліковувати грошові кошти. А облік грошових коштів в державному секторі, як ніде, жорстко регламентований. Тож розглянемо, як вести облік грошових коштів правильно.
11193

Авансовий звіт у 2024 році: бланк та приклад заповнення

Для бухгалтера звична практика – видати працівникам аванс на відрядження, отримати від них авансові звіти, відшкодувати витрати за час поїздки. Та чи певний бухгалтер, що працівник подав авансовий звіт правильно? Надаємо бланк та приклад заповнення.
173193

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді