ЗІЗ: розпочато централізовані закупівлі для медичних установ

Державне підприємство "Медичні закупівлі України" до кінця цього тижня має укласти перші угоди на закупівлю засобів індивідуального захисту для українських медичних установ, а перші поставки мають відбутися на наступному тижні.

Приєднуйтеся до щосезонного Elite-клубу закупівельника

ЗІЗ: розпочато централізовані закупівлі для медичних установ

Про це йшлося на зустрічі, ініційованій керівником Офісу Президента України Андрієм Єрмаком з представниками Кабінету Міністрів та відповідних відомств задля пришвидшення процедури «протикоронавірусних закупівель».

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов зауважив, що певна затримка з укладанням договорів на закупівлю медзасобів спричинена технічними особливостями процедури.

Антикризові закупівлі — за винятковими правилами

У свою чергу Генеральний директор ДП "Медичні закупівлі України" Арсен Жумаділов повідомив, що держпідприємство з вівторка розпочало закупівлі за скороченою процедурою в системі ProZorro.

На це нині виділено майже 3 мільярди гривень, а щомісячна потреба для закупівлі необхідних засобів для всієї України становить приблизно 750-760 мільйонів гривень.

За інформацією з сайту Dozorro

АКЦІЯ ❗️ Купуйте одну з базових програм та отримуйте знижку 40% на «Допорогові закупівлі — 2020: порядок та інструменти» та «Національна сертифікація з публічних закупівель — 2020». ⚡️А ще місячний доступ до Експрес-курсу «Закупівлі в умовах кризи» у ПОДАРУНОК
ЗІЗ: розпочато централізовані закупівлі для медичних установ

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
3559

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
34674

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
5599

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
29041

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді