Зміни у військовому обліку: новий законопроект

Президентом подано до ВРУ проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення окремих питань виконання військового обов'язку та ведення військового обліку" (№ 3553).

Нова форма звіту по заборгованості страхувальника

Зміни у військовому обліку: новий законопроект

Цей проект, зокрема, передбачає:

  • створення на базі військових комісаріатів територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки;
  • упорядкування питань військового обліку призовників, військовозобов'язаних та резервістів;
  • забезпечення належного функціонування Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов'язаних та резервістів;
  • запровадження нового виду військової служби - військової служби за призовом осіб із числа резервістів в особливий період;
  • перегляд адміністративної та кримінальної відповідальності за порушення законодавства про оборону, військовий обов'язок і військову службу, мобілізаційну підготовку та мобілізацію.

Які медзаклади матимуть підтримку від держави

Так, наприклад, за порушення призовниками, військовозобов'язаними, резервістами правил військового обліку штраф становитиме від 510 до 850 грн, а за повторне порушення чи в особливий період - від 750 до 1700 грн.

За порушення законодавства про оборону, мобілізаційну підготовку та мобілізацію посадових осіб оштрафують на суму від 3400 до 5100 грн, а за вчинення такого порушення в особливий період - від 5100 до 8500 грн.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Грошове забезпечення військовослужбовців 2024

Як правильно обчислити грошове забезпечення військовослужбовців 2024 року, у якому розмірі нарахувати, які виплати входять до нього, коли і де виплачувати, як оподатковувати — дізнаєтеся з даної публікації.
81455

Оплата відрядження держслужбовця у вихідний день

Держслужбовців направляють у службове відрядження для виконання посадових обов’язків поза межами постійного місця служби. Завдання, які виконує держслужбовець у відрядженні, різні і залежать від держоргану, в якому працює держслужбовець, держоргану, до якого його відряджено, кваліфікації та посадових обов’язків самого держслужбовця. Розглянемо якою буде оплата відрядження держслужбовцям.
2172

Хвороба під час відпустки: готовий розрахунок в обліку

Працівник захворів під час щорічної основної відпустки. У цій ситуації виникає чимало питань. Чи потрібно оплачувати листок непрацездатності, чи продовжувати відпустку, чи переносити її на інший строк. Потрібно робити перерахунок оплати відпустки через лікарняний чи ні. Відповіді на всі ці питання розглянемо по черзі.
709

Матеріальна допомога на оздоровлення: про головне

Матеріальна допомога на оздоровлення працівникам бюджетних установ зберігається й у 2024 році. Хто має право на таку матеріальну допомогу, як її оформити, розрахувати й оподаткувати – у цьому огляді.
264614

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді