Відтепер «Дія» має функцію електронного підпису

Аби відкрити цю функцію в ДП Дія треба придбати сертифікат кваліфікованого електронного підпису.

Отримайте -40% на Експрес-курс для керівників та фахівців бухгалтерської служби

Відтепер «Дія» має функцію електронного підпису

Мінцифри повідомило, що з 1 червня користувачі, які мають чинні кваліфіковані сертифікати електронного підпису від АЦСК, будуть обслуговуватися в ДП Дія, яке отримало статус кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг.

Електронний підпис дозволяє проходити ідентифікацію та отримувати послуги онлайн, оскільки особисті ключі та КЕП сумісні з понад 100 інформаційними системами.

Щоб отримати електронний підпис в ДП Дія, необхідно придбати сертифікат КЕП в одному із пунктів надання послуг.

В разі якщо ж термін сертифіката закінчується, можна оновити його онлайн без необхідності додаткового відвідування представництва надавача.

За інформацією з сайту Мінцифри

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Грошове забезпечення військовослужбовців 2024

Як правильно обчислити грошове забезпечення військовослужбовців 2024 року, у якому розмірі нарахувати, які виплати входять до нього, коли і де виплачувати, як оподатковувати — дізнаєтеся з даної публікації.
81457

Оплата відрядження держслужбовця у вихідний день

Держслужбовців направляють у службове відрядження для виконання посадових обов’язків поза межами постійного місця служби. Завдання, які виконує держслужбовець у відрядженні, різні і залежать від держоргану, в якому працює держслужбовець, держоргану, до якого його відряджено, кваліфікації та посадових обов’язків самого держслужбовця. Розглянемо якою буде оплата відрядження держслужбовцям.
2172

Хвороба під час відпустки: готовий розрахунок в обліку

Працівник захворів під час щорічної основної відпустки. У цій ситуації виникає чимало питань. Чи потрібно оплачувати листок непрацездатності, чи продовжувати відпустку, чи переносити її на інший строк. Потрібно робити перерахунок оплати відпустки через лікарняний чи ні. Відповіді на всі ці питання розглянемо по черзі.
709

Матеріальна допомога на оздоровлення: про головне

Матеріальна допомога на оздоровлення працівникам бюджетних установ зберігається й у 2024 році. Хто має право на таку матеріальну допомогу, як її оформити, розрахувати й оподаткувати – у цьому огляді.
264616

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді