Ревізорів не скорочують. До кого прийдуть та які повноваження мають?

Відповідь надав начальник юридичного відділу офісу Держаудитслуужби.

КМУ до 30 червня 2020 року мав створити новий орган державного фінансового контролю, який аналізуватиме інформацію щодо використання державних ресурсів і проводитиме контрольні заходи за високоризиковими операціями.

Для цього планували реформувати Держаудитслужбу. Але не так сталося, як гадалося!

Усі секрети про те, чим усе закінчилося і які повноваження наразі мають ревізори, редакція тижневика «Головбух: Бюджет» вивідала у самого начальника юридичного відділу офісу Держаудитслуужби. А ще дізналися про плани на майбутнє. Подробиці — у статті. Не пропустіть важливої інформації.

Хочу дізнатися про реорганізацію Держаудитслужби

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Що робити, коли ревізори вважають незаконною передплату бухгалтерського видання

Отримайте поради від колишнього ревізора: ☑️ Як проаналізувати претензії? ☑️ Які аргументи підготувати? ☑️ Як надати письмове пояснення? 📝 Скачайте зразок пояснення ревізорам.
4767

Анкета про виконання головним бухгалтером бюджетником своїх повноважень – зразок заповнення

⚡️Триває оцінювання діяльності головних бухгалтерів. Публікуємо зразок анкети про виконання головним бухгалтером бюджетної установи своїх повноважень. Перевірте, чи коректно заповнили анкету у 2024 році, адже ще є час на виправлення.
84473

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді