1 червня Постановою №429 КМУ затвердив порядок установлення диференційованої плати за надання соціальних послуг та регулювання тарифів на них.
СКАЧАТИ Бланк форми № 1-держзамовлення

Оплата за надання послуг в обсязі, визначеному держстандартами, установлюється органом, який приймає рішення про надання чи відмову у наданні соціальних послуг.
Соціальні послуги з установленням плати понад обсяг, визначений державними стандартами, надаються за повну плату.
Така плата установлюється отримувачам соціальних послуг, середньомісячний сукупний дохід яких перевищує два прожиткових мінімуми, але не перевищує чотирьох прожиткових мінімумів для відповідної категорії осіб.
Тариф на соціальну послугу обчислюється з урахуванням собівартості послуги, адміністративних витрат, ПДВ.
Собівартість соціальної послуги визначається відповідно до П(С)БО 16 “Витратиˮ.
Перелік статей калькулювання собівартості соціальної послуги визначатиметься надавачами соціальних послуг з урахуванням вимог до відповідної соціальної послуги, визначених державним стандартом соціальної послуги.
Адміністративні витрати включатимуть до тарифу на соціальну послугу в розмірі не більше 15% витрат на оплату праці, визначених за нормами обслуговування для надання цієї послуги працівником (працівниками).
Тарифи на соціальні послуги щороку визначатимуться надавачами соціальних послуг і затверджуватимуться їх засновниками один раз на рік.
За матеріалами з Урядового порталу
ЄСВ у 2025 році становить 22% для працівників без інвалідності. У статті поговоримо про мінімальний ЄСВ 2025 та максимальний розмір єдиного соціального внеску
Хто подає звіт про кількісний та якісний склад державних службовців, у якому форматі, які показники включити та на які дані спиратися? У статті розберемо всі нюанси заповнення звіту та дамо підказки по заповненню.
Коли та як подавати додаток Д5 до Податкового розрахунку — пояснення від експерта. Тримайте зразок та приклад заповнення додатку Д5 до Податкового розрахунку
Щороку законотворець приймає новий фінансовий план країни. На 2025 рік фінансові, соціальні та інші показники визначені у Законі України «Про Державний бюджет України на 2025 рік» від 19.11.2024 № 4059-IX, який чинний з 01.01.2025. У червні 2025 року Уряд схвалив зміни до Держбюджету 2025. Говорімо про основні показники Держбюджету 2025 та що в ньому планують змінити.
Мінімальна зарплата 2025 встановлена Законом України від 19.11.2024 № 4059-IX «Про Державний бюджет України на 2025 рік». Розмір МЗП з 1 січня 2025 року залишився на рівні 8000 грн. У статті розглянемо, як мінімальна зарплата в Україні впливає на основні соціальні показники та податки. Також поговоримо про те, яка буде мінімальна зарплата у 2026 році, оскільки маємо Бюджетну декларацію на 2026–2028 роки.