За порушення трудового законодавства суворо каратимуть

За оплату службового відрядження на суму, нижчу від середнього заробітку, підприємство оштрафували на 128 тис грн.

Усі нормативні акти у сфері оплати праці в одній підбірці

За порушення трудового законодавства суворо каратимуть

Компанія звернулася до суду з позовом до Управління Держпраці в області, у якому просила скасувати постанову про накладення на позивача штрафу.

У висновках акту перевірки підприємства зазначено, що позивачем порушено частину 4 статті 121 КЗпП України, а саме: оплату праці чотирьом працівникам, які були направлені у службове відрядження, здійснено у розмірі нижчому середнього заробітку. За це Управління Держпраці, згідно з абзацом 4 частини 2 статті 265 КЗпП, наклало на фірму штраф у розмірі 128 000 грн, у зв`язку з виявленими порушеннями.

Підприємство спробувало оскаржити цей припис в суді, посилаючись на виправлення порушення та його малозначність.

Допоможемо знайти законні підстави звільнити працівників

Рішення суду було наступним: за змістом пункту 29 Порядку №295 заходи до притягнення об`єкта відвідування та його посадових осіб до відповідальності за використання праці неоформлених працівників, несвоєчасну та не у повному обсязі виплату заробітної плати, недодержання мінімальних гарантій в оплаті праці вживаються одночасно із внесенням припису незалежно від факту усунення виявлених порушень у ході інспекції.

Тому, виконання припису не могло звільнити від обов'язку понести відповідальність.

Також колегія суддів неприйняла доводискаржникапро малозначність порушення, адже чинне законодавство не передбачає пом'якшуючих чи обтяжуючих обставин для звільнення від відповідальності.

За матеріалами з сайту Держпраці

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустка без збереження заробітної плати

Бувають обставини, коли відпустка без збереження заробітної плати – інколи єдиний вихід для працівника та роботодавця. Розглянемо, кому надається відпустка без збереження заробітної плати під час воєнного стану та якої тривалості.
86867

Щорічна відпустка освітян і науковців – проблемні питання

Експерт розглядає на прикладах, як рахувати кількість днів щорічної основної відпустки освітянам і науковцям на прикладі відпустки вихователя у залежності від того, скільки місяців було відпрацьовано – менше 10 чи більше, повні ці місяці були чи ні.
10418

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді