Львівське комунальне підприємство «Центр розвитку туризму м. Львова» наприкінці минулого місяця підписало два договори на послуги експертів загальною вартістю 93,3 тисячі гривень в рамках програми «Львів-2020: Фокус на культуру».
Закупівлі в умовах кризи. Дистанційне навчання
Понад 48 тисяч за послуги отримає генеральна директорка «Мистецького арсеналу» Олеся Островська-Люта. Згідно з договором, вона має організувати та провести два вебінари «Культура після карантину» з консультаціями для громадських організацій та інституцій культури щодо посткарантинної діяльності. Вартість кожного – 11,5 тисяч гривень. А також за участь «у розробці дорожньої карти виходу музеїв з карантину та створення музейного продукту і комунікацію в рамках програми» – отримає ще 25,3 тисячі гривень.
Другий договір на 45 тисяч гривень підписали з позаштатним радником міського голови Львова, експертом у сфері медіа та комунікацій Остапом Проциком. За ці кошти він надаватиме послуги експерта з оцінювання експрес-проектів конкурсу в рамках «Фокус на культуру».
Крім цих договорів, у березні-квітні цього року «Центр розвитку туризму м. Львова» підписало ще чотири договори на понад 700 тисяч гривень.
Серед них одна з угод підписана також з Остапом Проциком на послуги SMM, консалтингу у сфері комунікацій вартістю 189 тисяч гривень.
Послуги управління проектами на 191 тисяч надаватиме Наталія Дзюбенко, завідувачка відділу прикладної музеології Державного природознавчого музею НАН України.
Ще 198 тисяч гривень отримає художник Єжи Онух за консультаційні послуги з питань розвитку підприємництва. Договором передбачено, зокрема, експертну оцінку культурного потенціалу комунальних установ, підпорядкованих управлінню культури.
А от Василь Косів, доктор мистецтвознавства та ще один позаштатний радник міського голови Львова, отримає 149 тисяч за експертні мистецтвознавчі послуги.
За матеріалами з сайту Dozorro
П Л А Н 1. Передача майна в оренду – тільки через аукціон Коли і як проводити? 2. Оренда майна – тільки з Переліків Яке майно і хто зараховує до Переліків I та II типу? 3. Стартова ціна оренди – від балансової вартості Як і хто розраховує? 4. Передача майна без аукціону – тільки для «пільговиків» Хто потрапив до списків? 5. Усі договори з оренди майна – у публічному доступі Як укладати нові і що робити зі старими? 6. Суборенда – тільки за погодженням орендодавця Де і як обумовити?
Укласти договір про закупівлю – це пів справи, аби його виконати за кошти державного чи місцевого бюджету – обов’язково потрібно зареєструвати взяття відповідного бюджетного зобов’язання. Розберемо окремі нюанси укладення договорів та дамо поради для реєстрації зобов’язань за ними відповідно до законодавства, що діє наразі.
Процедура оренди державного та комунального майна 2024 для держорганів, ОМС, бюджетних установ регламентована різними нормативно-правовими актами. Розглянемо чим керуватись при передачі в оренду державного чи комунального майна.
Час від часу у замовника виникає потреба в проведенні поточного ремонту, і для цього він має за законодавством провести закупівлю товарів й послуг. Поточний ремонт як предмет закупівлі належить до послуг, а для закупівлі послуг закупівельне законодавство встановлює свої вимоги. І самому розібратися з ними іноді замовнику не під силу. Допоможемо йому в цьому.
Замовник має оприлюднювати звіт про укладений договір, укладений без використання електронної системи закупівель. Тримайте покрокову інструкцію.
Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.