Свіжий номер «Головбух: Бюджет» № 7/2018

Теми:

Читайте у свіжому номері тижневика «Головбух: Бюджет» № 7/2018:

Як застосовувати ПСП протягом 2018 року

Дізнайтеся, хто з працівників вашої установи зможе скористатися ПСП за соцстандартами 2018 року та як цю пільгу розраховувати й відображати у звітності.

Купуємо комп’ютер з операційною системою: від обмежень до визнання та обліку

У статті про те, як вчиняти, якщо кошти виділені з різних фондів та за кількома КЕКВ, а також про облік операційної системи MS Windows10.

Послуги з харчування хворих у лікарні: що з ПДВ

Як закладу охорони здоров’я оподаткувати ПДВ послуги з харчування та до чого призведе застосовування податкової пільги — дізнайтеся зі статті.

Оплата праці педпрацівників у медичних закладах

Педагог працює в медичному закладі. Нормативи якої галузі регламентують оплату його праці  — освіти чи медицини? А може, одразу обох? З’ясуйте, як оплачувати роботу такого педагога.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Сумісники у Розрахунку з ПДФО та ЄСВ

Уклали трудовий договір із сумісником: за якими правилами відобразити в Додатках Д5 та Д1, коли донараховувати ЄСВ до мінімальної бази, як показати нараховані доходи в Додатку Д4/4ДФ до Розрахунку.
54516

Відпустка без збереження заробітної плати

Бувають обставини, коли відпустка без збереження заробітної плати – інколи єдиний вихід для працівника та роботодавця. Розглянемо, кому надається відпустка без збереження заробітної плати під час воєнного стану та якої тривалості.
86359

Акт виконаних робіт – зразок

⭐️Установа, яка отримує від сторонньої юридичної особи роботи чи послуги, має їх належно оформити первинним документом. Таким документом є акт виконаних робіт або ж акт наданих послуг. ⭐️ Розповімо, як його правильно оформити, і наведемо зразок.
228636

Виплата матеріальної допомоги на оздоровлення державним службовцям

Допомога на оздоровлення є додатковим бонусом для тих, хто працює в бюджетній сфері. Умови її виплати в кожній галузі різняться. Має свої особливості і виплата допомоги на оздоровлення державним службовцям.
71464

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді