Що доступно платнику ПДВ у Електронному кабінеті платника податків

Скачати податкову накладну за новою формою

ДПС повідомила, які відомості доступні платнику ПДВ у приватній частині Електронного кабінету. Так, платник ПДВ у меню «Моніторинг ПН/РК» може переглянути розраховані показники:

  • D (навантаження за останні 12 календарних місяців);
  • Р (суму ПДВ, зазначену у податкових накладних/розрахунках коригування кількісних і вартісних показників, зареєстрованих в Єдиному реєстрі податкових накладних (ЄРПН) у звітному періоді з урахуванням поданої на реєстрацію) в розрізі періодів;
  • позитивну податкову історію платника ПДВ;
  • інформацію щодо відповідності/не відповідності платника ПДВ критеріям ризиковості.

Що доступно платнику ПДВ у Електронному кабінеті платника податків

Окрім цього, платник ПДВ в режимі реального часу має доступ через меню «ЄРПН» до даних ЄРПН щодо складених ним чи його контрагентами податкових накладних/розрахунків коригування.

Із вебпорталу ДПС

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Алгоритм застосування ПСП та відповідальність бухгалтера

Із кожної зарплати чи іншого доходу працівника бухгалтер утримує ПДФО і військовий збір. Однак деякі доходи взагалі не оподатковуються, а до зарплати може застосовуватися податкова соціальна пільга. Алгоритм застосування ПСП – у статті.
74513

Плата за землю – земельний податок 2024. Сплата земельного податку, строки, пільги, декларація

Плата за землю – це місцевий податок, який має дві форми. Перша – орендна плата за земельні ділянки державної і комунальної власності. Друга – земельний податок, який справляється за земельні ділянки іншої власності, наприклад приватної. Розглянемо розмір та правила плати за землю 2024.
46159

Екологічний податок 2024: ставки і строки

Екологічний податок 2024 в Україні сплачують, зокрема, й бюджетні установи. Хто платники екологічного податку, які строки оплати й звітування – все це у даному огляді.
10907

Декларація про доходи

Податкова декларація про майновий стан і доходи – за якою формою звітувати у 2024 році за 2023 рік.⚡️Знайдете тут зразок заповнення декларації про доходи та рекомендації для отримання податкової знижки.
56216

Матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань: як надавати та зразок наказу

Матеріальна допомога, якої потребує працівник для вирішення соціально-побутових питань, має свої особливості надання та оподаткування. Після запровадження воєнного стану надання матеріальної допомоги працівникам не було скасовано, хоча трудове законодавство зазнало великих змін.
261140

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді