Допорогові закупівлі — 2020: порядок та інструменти

Як призначити уповноважену особу та організувати закупівлі за новими правилами

До 19 квітня найпоширенішими закупівлями були допорогові. Наразі більшість із них змінили спрощені закупівлі.

Ви серед тих, хто оголосив про спрощену закупівлю, а надійшла лише 1 пропозиція? Не біда. Адже аукціон триватиме. Важливо дотримати строку розгляду такої пропозиції та знати, у яких випадках її слід відхилити.

Не менш важливо вчасно оприлюднити документи. Як провести спрощену закупівлю, дізнаєтеся з курсу «Спрощені закупівлі» від Вищої школи Закупівельника. Бонус — покроковий візуалізований алгоритм дій під час спрощеної закупівлі на електронному майданчику.

Допорогові закупівлі — 2020: порядок та інструменти

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Планування закупівлі електричної енергії в бюджетних установах

Закон про ринок електроенергії закладає правові передумови щодо закупівлі замовниками електричної енергії на конкурентних засадах. Про роботу замовника та планування закупівлі електроенергії – у даному огляді.
38730

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
3529

Переговорна процедура закупівлі: 4 кроки та десяток застережень

Переговорна процедура закупівлі 2020 та її алгоритм простіший, аніж конкурентних процедур. Попри це в ньому чимало місць, де замовник може помилитися — обґрунтування, документи від учасника, кваліфікація, відсутність підстав для відхилення за статтею 17, забезпечення. Усі застереження та поради — у цій статті.
10283

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді