ПФУ щодо необхідності інформування органів про зміну персональних даних

Особа зобов’язана повідомляти органи ПФУ при зміну даних, що вносяться до її персональної облікової картки в системі персоніфікованого обліку та Державному реєстрі ЗДСС, протягом десяти днів з моменту їх виникнення.

Калькулятор стажу

ПФУ щодо необхідності інформування органів про зміну персональних даних

Органами Пенсійного фонду проводиться постійна робота щодо контролю правильності виплати пенсії за паспортними даними наданими особою при призначення чи перерахунку пенсій.

За результатами проведеної роботи, виникає необхідність запросити одержувача пенсії для надання даних паспортного документу що впливає на подальшу виплату пенсій.

При наданні громадянами інформації про наявні зміни (паспорт, місце проживання) відповідальними особами вносяться до електронної пенсійної справи відповідні зміни, що забезпечує можливість здійснення контролю за правильністю виплати пенсій.

ПОЯСНЕННЯ, як утримати аліменти з карантинних виплат

Отже виплата пенсії з 1 серпня 2020 року призупиняється до з’ясування обставин та встановлення підстав для її поновлення, якщо особа, яку запрошено для уточнення таких індивідуальних даних, до 25 липня 2020 року, не звернулась до органу ПФУ в наступних випадках:

  • особа відсутня за місцем реєстрації, знята з обліку за адресою реєстрації;
  • надійшла інформація органу Державної міграційної служби щодо підтвердження статусу недійсного, викраденого або втраченого паспортного документу за відсутності даних нового паспортного документу;
  • надійшла інформація органу Державної міграційної служби щодо підтвердження статусу паспортного документу померлої особи у випадках виплати пенсії за рішенням суду;
  • надійшла інша інформація компетентних органів (виявлення обставин), яка впливає на підстави для виплати пенсії.

За матеріалами з сайту ПФУ

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустка без збереження заробітної плати

Бувають обставини, коли відпустка без збереження заробітної плати – інколи єдиний вихід для працівника та роботодавця. Розглянемо, кому надається відпустка без збереження заробітної плати під час воєнного стану та якої тривалості.
86331

Щорічна відпустка освітян і науковців – проблемні питання

Експерт розглядає на прикладах, як рахувати кількість днів щорічної основної відпустки освітянам і науковцям на прикладі відпустки вихователя у залежності від того, скільки місяців було відпрацьовано – менше 10 чи більше, повні ці місяці були чи ні.
9632

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді