Особову картку держслужбовця заповнюють в електронній формі

НАДС затвердив форму Особової картки державного службовця.

Її заповнюватимуть в електронній формі українською мовою у називному відмінку без скорочень:

  • держслужбовець (реквізити 1—10);
  • працівник служби управління персоналом (реквізити 11—18).

Особову картку держслужбовця заповнюють в електронній формі

За наявності у держоргані інформаційної системи управління людськими ресурсами (ІС УЛР) особову картку зберігають в особовій справі у ІС УЛР з проставленням кваліфікованого електронного підпису.

Якщо у держоргані ІС УЛР відсутня, заповнену особову картка роздруковують, підписують паперовий варіант і зберігають в особовій справі.

Із наказу НАДС «Про затвердження форми Особової картки державного службовця» від 19.05.2020 № 77-20

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Виплата матеріальної допомоги на оздоровлення державним службовцям

Допомога на оздоровлення є додатковим бонусом для тих, хто працює в бюджетній сфері. Умови її виплати в кожній галузі різняться. Має свої особливості і виплата допомоги на оздоровлення державним службовцям.
71401

Додаткова відпустка посадовій особі ОМС за стаж державної служби

Посадовець органів місцевого самоврядування (ОМС) має можливість щорічної додаткової відпустки за вислугу років. Однак є посадовці ОМС, які мають ще й досвід державної служби. Чи зараховується стаж державної служби у вислугу років такого посадовця? Дізнаємося про це й тривалість таких відпусток.
12487

Додаткова відпустка державним службовцям: що врахувати

Додаткова відпустка державним службовцям надається після досягнення п’ятирічного стажу на держслужбі. На який строк надається додаткова відпустка держслужбовцям, коли і як її компенсувати та чим доведеться поплатитися за затримку розрахунку?
47593

Державна служба в умовах воєнного стану: соцпакет, обмеження та заохочення

Державна служба: ► закон про держслужбу ► мотиви зайняття посади державної служби ► зарплата та надбавки держслужбовцям ► соціальні гарантії держслужбовцям ► держслужба в умовах воєнного стану.
47140

Державна служба в Україні

Державна служба в Україні ► класифікація посад ► конкурс на зайняття посад ► строкове призначення ► переведення ► зміна істотних умов служби ► припинення державної служби
9176

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді