Повернення працівників в офіс: не забудьте про заходи кіберзахисту

При повернення працівників в офіс після дистанційної роботи рекомендується провести перевірку рівня захищеності систем, які використовувались для організації віддаленого доступу для працівників.

СКАЧАТИ Зразок наказу про припинення дистанційної роботи через скасування карантину

Повернення працівників в офіс: не забудьте про заходи кіберзахисту

При переведенні співробітників центральних і місцевих органів виконавчої влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій (далі - установи), які працювали віддалено в режимі реального часу через Інтернет, на звичайний режим роботи, рекомендується вжити наступних заходів:

  • провести аудит рівня захищеності інформаційно-телекомунікаційних систем, які використовувались для організації віддаленого доступу співробітників установи;
  • переглянути коло працівників, яким надано право віддаленого доступу до інформаційно-телекомунікаційних систем установи, та скасувати такий доступ у разі, якщо таким співробітникам віддалений доступ вже не потрібний;
  • актуалізувати (оновити) права доступу всіх користувачів та адміністраторів інформаційно-телекомунікаційних систем установи до інформаційних ресурсів та сервісів систем;
  • змінити паролі та інші атрибути доступу користувачів та адміністраторів до інформаційно-телекомунікаційних систем установи;
  • актуалізувати (оновити) політику безпеки, прийняту в установі, відповідно до зміни порядку роботи користувачів в інформаційно-телекомунікаційних системах установи.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустка без збереження заробітної плати

Бувають обставини, коли відпустка без збереження заробітної плати – інколи єдиний вихід для працівника та роботодавця. Розглянемо, кому надається відпустка без збереження заробітної плати під час воєнного стану та якої тривалості.
86331

Щорічна відпустка освітян і науковців – проблемні питання

Експерт розглядає на прикладах, як рахувати кількість днів щорічної основної відпустки освітянам і науковцям на прикладі відпустки вихователя у залежності від того, скільки місяців було відпрацьовано – менше 10 чи більше, повні ці місяці були чи ні.
9632

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді