Нові ознаки доходів для 1-ДФ: нагадування від ДПС

У ДПС нагадали: з 1 липня 2020 року діють нові ознаки доходів, які конкретизують узагальнені ознаки.

Зразок заповнення форми 1 ДФ

Нові ознаки доходів для 1-ДФ: коли використовувати

Так, види доходів з ознакою 106 «Дохід від надання майна в лізинг, оренду або суборенду (строкове володіння та/або користування)», розподілені на ознаки:

  • 106 - «Дохід від надання земельної частки (паю) в лізинг, оренду або суборенду»;
  • 195 - «Дохід від надання земельної ділянки сільськогосподарського призначення, майнового паю в лізинг, оренду, суборенду, емфітевзис»;
  • 196 - «Дохід від надання майна (крім земельної частки (паю), земельної ділянки сільськогосподарського призначення, майнового паю) в оренду або суборенду».

Також, узагальнену ознаку 153 «Основна сума поворотної фінансової допомоги, наданої платником податку іншим особам, яка повертається йому, основна сума поворотної фінансової допомоги, що отримується платником податку» розподілено на ознаки:

  • 153 – «Основна сума поворотної фінансової допомоги, наданої платником податку іншим особам, яка повертається йому»;
  • 197 – «Основна сума поворотної фінансової допомоги, що отримується платником податку».

Викладена у новій редакції ознака 128. При цьому чинний порядок заповнення розрахунку не змінюється.

За матеріалами ДПС

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

ПСП 2025: кому і як надавати

Податкова соціальна пільга у 2025 році надає можливість зменшити розмір ПДФО. Хто має право на ПСП 2025, як її застосовувати, для кого призначена «дитяча» ПСП та який її розмір, які документи потрібні для застосування такої ПСП, які коди ознак ПСП застосовувати при складанні Додатка 4ДФ Податкового розрахунку – відповіді на ці питання у даному огляді.
85881

Розрахунок Уточнюючий – виправляємо помилки в Об’єднаному звіті

Податковий розрахунок чималий за розміром та кількістю інформації, яку туди потрібно туди записати. Тож помилки у звіті – не рідкість. Експерт розкаже, як виправити помилки через уточнюючий звіт, і покаже на прикладах як це зробити
412738

Приклади відрахувань із заробітної плати

Перш ніж виплатити працівникові зарплату, бухгалтер повинен відрахувати із неї податки. А ще може бути й утримання аліментів, штрафів, профспілкових внесків та інших обов’язкових і добровільних платежів. Усе про відрахування із зарплати – у цьому огляді
382393

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді