Істотні умови договору та порядок їх зміни

Коли можлива зміна істотних умов договору про закупівлю

Здавалося б, умови укладеного та підписаного договору мають залишатися незмінними. На це вони й істотні. Проте життя непередбачуване, і часто обставини диктують свої умови.

Тож як змінити «незмінюване»?

Для цього законотворці встановили випадки, коли вносити зміни до договору про закупівлю все ж таки можна. Як правильно передбачити їх у проєкті договору? Як вносити зміни до договорів про закупівлю? Усе це вмітимете після уроку, який ми побудували на прикладах.

ЧИТАТИ повне роз'яснення

вебінар про перевірки ревізорів

Статті за темою

Усі статті за темою

Толеранс в договорах про закупівлю

Іноді сторонам договору важко точно визначити кількість чи об›єм поставленого товару. У такій ситуації постачальник просить застосувати в договорі про закупівлю толеранс. Чи не буде це порушенням Закону про закупівлю?
7917

Продовження договору про закупівлю: як правильно

Треба провести дозакупівлю наприкінці року? Прочитайте 5 умов, коли можна продовжити дію договору про закупівлю на 20%, і готові рішення для 8 ситуацій, у яких можуть виникнути складнощі. Дізнайтеся, як довести законність зміни умов договору і яка відповідальність, якщо вимоги законодавства порушені
3884

Додаткова угода до договору про публічні закупівлі: види та зразки

Договорів не буває навіки. Тим більше в сучасних економічних реаліях. Уклавши договір навіть після проведення відкритих торгів через систему Prozorro може постати питання про зміну його умов. Додаткова угода до договору про публічні закупівлі – це шлях до зміни умов. Це може бути зміна істотних умов договору закупівлі, зміна ціни або додаткова угода на зменшення обсягів закупівлі. Як і коли її можна укласти та подати інформацію у даній консультації.
31314

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді