Усі графи податкової накладної (далі — ПН), що мають вартісні показники, заповнюють в гривнях з копійками, крім випадків, визначених Порядком заповнення податкової накладної, затвердженим наказом Мінфіну від 31.12.2015 № 1307 (далі — Порядок № 1307).
Так, графа 7 розділу Б ПН повинна містити цифрове значення, що має не більше двох знаків після коми. В окремих випадках, коли ціни (тарифи) затверджено відповідними рішеннями уряду, у графі 7 ПН може зазначатися числове значення з більшою кількістю знаків після коми.
Графу 11 розділу Б ПН (графа 14 розділу Б розрахунку коригування) заповнюють у гривнях з копійками, але з урахуванням особливостей окремих операцій з постачання товарів/послуг можливе зазначення в цій графі показника з урахуванням арифметичного округлення до 6 знаків включно після коми.
Отже, вартісні показники ПН повинні містити не більше двох знаків після коми. Крім окремих випадків щодо показників граф 7 та 11 ПН.
Обмеження кількості знаків, яку можуть містити після коми кількісні показники, що зазначають у графі 6 ПН, Порядком № 1307 не визначено.
Необхідною кількістю знаків після коми у кількісному показнику є така кількість, яка достатня для вірного розрахунку вартісного показника у графі 10 ПН та рядків I-IX розділу А ПН.
Розрахунок вартісного показника, в якому внаслідок добутку показників граф 6 та 7 ПН є число, у якому кількість знаків після коми перевищує два, вважають вірним, якщо з метою скорочення такої кількості знаків до другого знаку після коми округлення не призводить до збільшення такого знаку на «1» (одиницю).
За інформацією ГУ ДПС у Дніпропетровській області
► Новації в адмініструванні ► Визначення бази оподаткування і формування податкового кредиту ► Преференції та пільги