Читайте першими гарячий коментар від редакції журналу «Держзакупівлі» про зміни в розміщенні інформації в електронній системі закупівель.
Ви ж бо вже чули, що Мінекономіки замінило порядок визначення предмета закупівлі на новий? Ми докладно пояснювали, як тепер визначати предмет закупівлі. Але цього замало — треба ще правильно оприлюднити інформацію про предмет закупівлі в електронній системі. Щоб Вам було легше, ми все пояснили:
- Як відобразити інформацію про назву предмета закупівлі та код
- Чому тепер обов’язково вказувати МНН для ліків
- Чому потрібно все ж таки визначитися з кодом для робіт і послуг з поточного ремонту
- Як бути з конкретною назвою предмета закупівлі
ЧИТАТИ
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.
Час від часу у замовника виникає потреба в проведенні поточного ремонту, і для цього він має за законодавством провести закупівлю товарів й послуг. Поточний ремонт як предмет закупівлі належить до послуг, а для закупівлі послуг закупівельне законодавство встановлює свої вимоги. І самому розібратися з ними іноді замовнику не під силу. Допоможемо йому в цьому.
Закон про ринок електроенергії закладає правові передумови щодо закупівлі замовниками електричної енергії на конкурентних засадах. Про роботу замовника та планування закупівлі електроенергії – у даному огляді.
Придбання територіальними громадами різноманітних товарів, робіт і послуг потребує дотримання встановлених державою правових та економічних норм. Експерт допоможе в них розібратися.
Замовники-бюджетники мусять зареєструвати бюджетні зобов’язання в органах Казначейства. Бо інакше не зможуть їх оплатити. Подекуди, перш ніж такі зобов’язання зареєструвати чи провести платежі, казначеї висувають свої вимоги.
Закон № 922 передбачає, що звітувати тепер потрібно про всі закупівлі, які проводить замовник. Як робити це відповідно до законодавчих вимог у різних ситуаціях — відповідаємо.