Корисне для споживачів фінпослуг – на новій веб-сторінці НБУ

На вебсайті Нацбанку запрацювала тематична сторінка захисту прав споживачів фінансових послуг. Це розділ, де збиратиметься вся корисна інформація та поради для клієнтів банків та небанківських фінансових установ.

Організація роботи бухгалтерської служби - ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ на семінар

Корисне для споживачів фінпослуг – на новій веб-сторінці НБУ

Чи має банк право без попередження клієнтів змінювати тарифи на свої послуги? Чи є порушенням видача кредитної картки разом із зарплатною? Куди звертатися, якщо клієнт вважає, що фінансова установа порушує його права? Відповіді на ці та безліч інших запитань клієнтів висвітлюватимуться на сторінці захисту прав споживачів.

Захист прав споживачів, мандат на який НБУ отримав на початку 2020 року, має два основні напрями. Перший – встановити вимоги до фінансових установ та контролювати їх дотримання, щоб попередити порушення прав споживачів. Другий – пояснити споживачам фінансових послуг, як захистити самого себе від можливих порушень або їх наслідків. Сторінка захисту прав споживача на сайті Національного банку – крок саме у цьому напрямку.

НБУ запрошує громадян відвідати сторінку захисту прав споживачів фінансових послуг на вебсайті та оцінити її зручність.

За матеріалами з сайту НБУ

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Зразок наказу про преміювання працівників

За успішне виконання роботи працівник може отримати від установи заохочення у вигляді премії. Підставою для її нарахування є наказ керівника. Для вас — зразок наказу про преміювання працівників
293554

Акт списання основних засобів – бланк та зразок

Якщо основний засіб вибуває з установи через його ліквідацію або часткову ліквідацію, таке вибуття оформляють актом. Акт списання буває чотирьох видів. Наразі поговоримо про акт списання основних засобів
144163

КОРО: особливості застосування Книги обліку розрахункових операцій

Книги обліку розрахункових операцій (КОРО) ведуть установи при проведенні готівкових розрахункових операцій у визначених законодавством ситуаціях. Розглянемо коли їх бюджетній установі вести обов’язково, а коли можна обійтися й без них?
36175

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді