МОН затвердив Типові штатні нормативи навчально-реабілітаційних центрів (далі — Типові штати). Керівники навчально-реабілітаційних центрів мають привести штатні розписи у відповідність до Типових штатів. Якщо до затвердження Типових штатів у штатні розписи цих центрів були введені посади, які ними не передбачені, керівники центрів мають право зберегти ці посади за наявності відповідної потреби.

Керівники навчально-реабілітаційних центрів МОН можуть змінювати штати окремих структурних підрозділів або вводити посади (крім керівних), не передбачені Типовими штатами, в межах фонду оплати праці, доведеного лімітними довідками на відповідний період. Дозволено замінювати посади лише в межах однієї категорії (педагогічного, господарсько-обслуговуючого тощо) персоналу. Додаткові посади можна вводити у разі виробничої необхідності за рахунок спеціального фонду.
Із наказу МОН «Про затвердження Типових штатних нормативів навчально-реабілітаційних центрів» від 03.07.2020 № 890
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.
Мінфін регулярно оновлює інструкцію зі застосування КЕКВ. Це зумовлює проблеми в установах, адже вони планують видатки у кошторисах за старими КЕКВ, а проводити їх потрібно вже за новими. Актуальні коди економічної класифікації видатків бюджетних установ 2025 року та їхнього застосування — у цьому огляді
Кошторис – це головний плановий документ бюджетної установи. Без нього витрачання бюджетних коштів стає нецільовим. Тому складати кошторис бюджетної установи – важливий процес, за якого норми закону потрібно чітко дотримати, а всі витрати-доходи перерахувати.
Відкриття та закриття рахунків актуально на початку та в кінці року, а також в процесі реорганізації або утворення бюджетної установи. Тримайте зразки заяви про відкриття та закриття рахунків.
Господарський кодекс скасували? Так, ЗУ про скасування господарського кодексу чинний з 28.02.2025. Щоб не заплутатися в змінах – читайте пояснення експерта
Бюджетні установи хоча й знаходяться на державному утриманні, але мають право, а часто й нагальну необхідність заробляти шляхом надання платних послуг. В консультації про те, якими можуть бути ці послуги, правила їхнього надання, ціноутворення, оподаткування, застосування РРО та відображення в бухгалтерських проведеннях.