Hello, IBAN! Як жити за новим стандартом
Мінфін прибрав із НП(с)БОДС 121 «Основні засоби» вимогу, що суб’єкти державного сектору зараховують до малоцінних необоротних матеріальних активів (МНМА) предмети:
- вартістю (без ПДВ), що не перевищує 6000 грн;
- строк використання яких перевищує один рік.

Така зміна набере чинності 01.01.2021.
Нагадаємо, критерії віднесення предметів до МНМА прописані у Методичних рекомендаціях з бухгалтерського обліку основних засобів суб’єктів державного сектору, затверджених наказом Мінфіну від 23.01.2015 № 11.
Із наказу Мінфіну «Про внесення зміни до Національного положення (стандарту) бухгалтерського обліку в державному секторі 121 «Основні засоби» від 20.07.2020 № 432
ПРОГРАМА: ✔️ Що слід передбачити в господарському договорі ✔️ Як недоліки господарських договорів призводять до порушення норм законодавства: судова практика ✔️ Коли можна розірвати договір в односторонньому порядку ✔️ Як ревізори перевіряють виконання господарських договорів
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.
Передача комунального майна з балансу на баланс між установами потребує правильного документального оформлення та бухгалтерського обліку. Які акти складати, які проведення застосовувати, як обліковується прийняття майна — розповідємо в статті
Як і інші господарські операції, нарахування зарплати працівникам бухгалтер відображає в бухгалтерському обліку. Для цього він заповнює меморіальний ордер № 5 «Зведення розрахункових відомостей із заробітної плати та стипендій». Підкажемо, як це зробити правильно
У бюджетній сфері безоплатна передача – поширене явище. Коли відбувається безоплатна передача основних засобів? Як різнитиметься оцінка активу залежно від ситуації та як відображати ці операції в бухобліку? Розглянемо детальніше.
Щоб правильно здійснити списання дебіторської заборгованості під час воєнного стану — скористайтеся порадами у статті. Підкажемо, як бути зі списанням дебіторської заборгованості строк позовної давності якої минув. Скачайте приклади проводок і працюйте з легкістю.
Господарський договір бюджетної установи — типи, види, істотні умови, порядок укладання та розірвання, перевірки. З якими господарськими договорами зазвичай мають справу бюджетники, чи є в них певні особливості?