Особливості планування публічних закупівель роз’яснило Мінекономіки

Планування закупівель є динамічним та безперервним процесом, що здійснюється замовниками протягом року.

Мінекономіки підготувало низку узагальнених відповідей рекомендаційного характеру, які охоплюють процес, що передує плануванню, планування та внесення змін за потреби до річного плану закупівель.

З листа дізнаєтесь про особливості планування закупівель, в частині:

  • забезпечення невідкладних потреб на початку року;
  • здійснення закупівель відповідно до тимчасового і постійного кошторисів;
  • складання річного плану;
  • внесення змін до річного плану та закупівель, які замовник об’єктивно не міг передбачити.

Мінекономіки у листі навело два приклади закупівель, які замовник об’єктивно не міг передбачити, а в додатку до листа — ще 6 прикладів. До кожного прикладу Мінекономіки навело таблицю рішень щодо вибору замовником можливих методів проведення закупівель.

Із листа Мінекономіки «Щодо планування закупівель» від 03.09.2020 № 3304-04/54160-06

з додатком (приклади)

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

вебінар індексація зарплати

Статті за темою

Усі статті за темою

Оренда комунального та державного майна в Україні

Процедура оренди державного та комунального майна 2024 для держорганів, ОМС, бюджетних установ регламентована різними нормативно-правовими актами. Розглянемо чим керуватись при передачі в оренду державного чи комунального майна.
1215

Закупівля послуг з поточного ремонту: які нюанси врахувати

Час від часу у замовника виникає потреба в проведенні поточного ремонту, і для цього він має за законодавством провести закупівлю товарів й послуг. Поточний ремонт як предмет закупівлі належить до послуг, а для закупівлі послуг закупівельне законодавство встановлює свої вимоги. І самому розібратися з ними іноді замовнику не під силу. Допоможемо йому в цьому.
4798

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
4244

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
35722

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді