Протиепідемічні заходи під час організації та проведення виборів фінансуватимуть місцеві бюджети

Уряд затвердив Порядок здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів. Його слід дотримувати під час проведення виборів на період дії карантину.

Протиепідемічні заходи під час організації та проведення виборів фінансуватимуть місцеві бюджети

Так, вхід до приміщення виборчої комісії, приміщення для голосування слід обладнати спиртовмісними дезинфікуючими/антисептичними засобами для рук (стійки, станції, настінні диспенсери тощо), розмістити інформаційні матеріали щодо протиепідемічних заходів. У день виборів у приміщенні для голосування проводиться регулярне, не рідше ніж один раз на 2 години, протирання контактних поверхонь (дверні ручки, поручні, сидіння тощо) дезінфікуючими засобами. Вологе прибирання приміщення виборчої комісії, приміщення для голосування, санітарних кімнат проводиться з використанням мийних та дезінфікуючих засобів не рідше ніж один раз на 4 години.

Уряд вирішив, що видатки, пов’язані із такими протиепідемічними заходами, здійснюються за рахунок коштів місцевих бюджетів, в т. ч. за рахунок їх резервних фондів.

Від Бюджетника: наразі бухгалтеру потрібно визначити потребу в коштах для придбання спиртовмісних дезинфікуючих/антисептичних засобів для рук, мийних і дезінфікуючих засобів.

Із постанови КМУ «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641» від 14.09.2020 № 846

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Коди економічної класифікації видатків бюджету 2025: інструкція застосування

Мінфін регулярно оновлює інструкцію зі застосування КЕКВ. Це зумовлює проблеми в установах, адже вони планують видатки у кошторисах за старими КЕКВ, а проводити їх потрібно вже за новими. Актуальні коди економічної класифікації видатків бюджетних установ 2025 року та їхнього застосування — у цьому огляді
405849

Кошторис бюджетної установи – зразок складання та особливості

Кошторис – це головний плановий документ бюджетної установи. Без нього витрачання бюджетних коштів стає нецільовим. Тому складати кошторис бюджетної установи – важливий процес, за якого норми закону потрібно чітко дотримати, а всі витрати-доходи перерахувати.
180296

Заява про відкриття та закриття рахунків

Відкриття та закриття рахунків актуально на початку та в кінці року, а також в процесі реорганізації або утворення бюджетної установи. Тримайте зразки заяви про відкриття та закриття рахунків.
49824

Платні послуги бюджетних установ

Бюджетні установи хоча й знаходяться на державному утриманні, але мають право, а часто й нагальну необхідність заробляти шляхом надання платних послуг. В консультації про те, якими можуть бути ці послуги, правила їхнього надання, ціноутворення, оподаткування, застосування РРО та відображення в бухгалтерських проведеннях.
22673

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді