Протиепідемічні заходи під час організації та проведення виборів фінансуватимуть місцеві бюджети

Уряд затвердив Порядок здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів. Його слід дотримувати під час проведення виборів на період дії карантину.

Протиепідемічні заходи під час організації та проведення виборів фінансуватимуть місцеві бюджети

Так, вхід до приміщення виборчої комісії, приміщення для голосування слід обладнати спиртовмісними дезинфікуючими/антисептичними засобами для рук (стійки, станції, настінні диспенсери тощо), розмістити інформаційні матеріали щодо протиепідемічних заходів. У день виборів у приміщенні для голосування проводиться регулярне, не рідше ніж один раз на 2 години, протирання контактних поверхонь (дверні ручки, поручні, сидіння тощо) дезінфікуючими засобами. Вологе прибирання приміщення виборчої комісії, приміщення для голосування, санітарних кімнат проводиться з використанням мийних та дезінфікуючих засобів не рідше ніж один раз на 4 години.

Уряд вирішив, що видатки, пов’язані із такими протиепідемічними заходами, здійснюються за рахунок коштів місцевих бюджетів, в т. ч. за рахунок їх резервних фондів.

Від Бюджетника: наразі бухгалтеру потрібно визначити потребу в коштах для придбання спиртовмісних дезинфікуючих/антисептичних засобів для рук, мийних і дезінфікуючих засобів.

Із постанови КМУ «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641» від 14.09.2020 № 846

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Субвенція місцевим бюджетам

Субвенція – це виплата із державного бюджету місцевим бюджетам, яку надають лише на конкретні цілі. На що вона виділяється щороку – у цьому огляді.
55840

Кошторис бюджетної установи – зразок складання та особливості

Кошторис – це головний плановий документ бюджетної установи. Без нього витрачання бюджетних коштів стає нецільовим. Тому складати кошторис бюджетної установи – важливий процес, за якого норми закону потрібно чітко дотримати, а всі витрати-доходи перерахувати.
167050

Державний бюджет 2025

28 листопада 2024 року Президент України підписав законопроєкт за № 12000 «Про Державний бюджет України на 2025 рік». Текст закону ще офіційно не оприлюднили, він набере чинності з 01.01.2025. У статті поговоримо про основні показники Держбюджету 2025.
5025

Відшкодування комунальних послуг орендарями

Як розрахувати відшкодування комунальних послуг орендарями в бюджетних установах? Скачайте Договір відшкодування комунальних послуг орендарями в бюджетних установах.
34324

Програмна класифікація видатків: обираємо назву бюджетної програми

У бюджетному процесі застосовують програмно-цільовий метод. Суть його полягає в управлінні коштами місцевого бюджету для досягнення конкретних результатів, цілей, вирішення проблем місцевої громади. При цьому оцінюють ефективність використання коштів місцевого бюджету на кожній стадії бюджетного процесу. Основним елементом цього методу є бюджетна програма.
1936

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді