Уряд уточнив Порядок розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів шляхом придбання державних цінних паперів.
Зокрема, у договорі про обслуговування рахунка в цінних паперах між місцевим фінансовим органом та первинним дилером мають бути обов’язкові умови:
- щодо перерахування первинним дилером процентного доходу/дисконту та/або суми погашення державних цінних паперів не пізніше наступного банківського дня після їх отримання;
- відповідальності в разі неповернення чи несвоєчасного повернення коштів у зазначений строк на відповідні рахунки місцевих бюджетів, відкриті в Казначействі.
У цьому договорі обов’язково слід зазначати реквізити рахунка для обліку надходжень загального фонду місцевого бюджету, на який у строки, передбачені умовами розміщення державних цінних паперів, перераховують доходи (проценти/дисконт) за державними цінними паперами.
Із постанови КМУ «Про внесення змін до Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів шляхом придбання державних цінних паперів» від 23.09.2020 № 855
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.