Гострі профзахворювання: строки проведення розслідування

Процедура проведення розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві визначено Порядком розслідування № 337.

6 готових прикладів розрахунків, коли лікарняний — із «підступом»

Гострі профзахворювання: строки проведення розслідування

Згідно вимог п.8 Порядку, у разі отримання інформації про нещасний випадок або гостре професійне захворювання роботодавець зобов’язаний протягом двох годин повідомити:

  • територіальному органові Держпраці;
  • робочому органові Фонду;
  • керівникові первинної організації профспілки;
  • уповноваженому органові чи наглядовій раді підприємства.

Розслідування проводиться протягом п’яти робочих днів з дня утворення комісії. Відповідальність за результати та своєчасність проведення розслідування покладається особисто на керівника підприємства де стався випадок.

За матеріалами Держпраці

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

передплата журнал для бухгалтерів

Статті за темою

Усі статті за темою

Бронювання працівників – зміни з 01.12.2024

15 листопада Уряд оновив критерії бронювання та критерії для отримання критичності. Бронювання працівників підприємств із 1 грудня здійснюватимуть через Дію. Моніторинг підприємств та організацій здійснюватимуть щомісяця на відповідність всім критеріям критичності. Детальніше про зміни — у статті.
14336

Матеріальна допомога на поховання в бюджетних установах

Матеріальна допомога на поховання в бюджетних установах не виплачується за кошти державного чи місцевого бюджету. Це забороняє підпункт «б» пункту 4 постанови КМУ від 30.08.2002 № 1298. А от допомогу на поховання як страхову виплату виплачує роботодавець за рахунок коштів, отриманих від ПФУ, за умови надання потрібних документів про смерть працівника чи члена його сім’ї.
9914

Гнучкий режим роботи

Гнучкий графік робочого часу може бути як тимчасовим, так і на постійній основі. Які особливості такого трудового розпорядку, як запровадити гнучкий режим роботи та вести облік робочого часу. Ці та інші пов’язані питання – у консультації.
13050

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді