Гострі профзахворювання: строки проведення розслідування

Процедура проведення розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві визначено Порядком розслідування № 337.

6 готових прикладів розрахунків, коли лікарняний — із «підступом»

Гострі профзахворювання: строки проведення розслідування

Згідно вимог п.8 Порядку, у разі отримання інформації про нещасний випадок або гостре професійне захворювання роботодавець зобов’язаний протягом двох годин повідомити:

  • територіальному органові Держпраці;
  • робочому органові Фонду;
  • керівникові первинної організації профспілки;
  • уповноваженому органові чи наглядовій раді підприємства.

Розслідування проводиться протягом п’яти робочих днів з дня утворення комісії. Відповідальність за результати та своєчасність проведення розслідування покладається особисто на керівника підприємства де стався випадок.

За матеріалами Держпраці

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

вебінар про перевірки ревізорів

Статті за темою

Усі статті за темою

Документальне оформлення підсумованого обліку робочого часу

Досить поширені ситуації, коли з огляду на режим роботи та процеси в установі неможливо встановити звичайний 8-годинний робочий час. У цьому випадку на допомогу приходить підсумований облік робочого часу. Що це означає, де застосовується та як правильно здійснити документальне оформлення – читайте далі у статті.
13859

Переведення працівника на інше підприємство

Переведення працівника на інше підприємство стало більш простішою процедурою, а все тому, що у працівника забрали право переносити дні заробленої щорічної відпустки до іншого роботодавця.
14906

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді