20-ОПП: чи подавати в разі швидкого відчуження об’єкта

Податківці пояснили чи треба подавати повідомлення за формою 20-ОПП, якщо відчуження об’єкта оподаткування відбувається протягом 10 робочих днів після його придбання.

Календар бухгалтера на ЖОВТЕНЬ

20-ОПП: чи подавати в разі швидкого відчуження об’єкта

Платник податків зобов’язаний повідомляти про всі об’єкти оподаткування контролюючі органи. Такий обов’язок має бути виконаний незалежно від строку, протягом якого платник володів або користувався відповідним об’єктом.

Якщо платник податків придбав об’єкт оподаткування, то він подає повідомлення за ф. № 20-ОПП до контролюючого органу протягом 10 днів після придбання. Після відчуження об’єкта подається повідомлення із зазначенням даних про зміну відомостей про об’єкт оподаткування та стану об’єкта як відчуженого.

За матеріалами ЗІР

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень тепер легко! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від «Головбух: Бюджетник» першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Форма 20-ОПП: алгоритм та зразок заповнення

У 2025 році подавайте форму №20-ОПП за новим бланком, який діє з 25 листопада 2024 року. У статті знайдете актуальний бланк, зразок заповнення, а також всю необхідну інформацію про заяву за формою 20-ОПП.
52485

Декретні в Податковому розрахунку: зразки

Як відобразити декретні виплати у місячному Податковому розрахунку сум доходу, ЄСВ, ПДФО та ВЗ, приклад розрахунку декретних та зразки заповнення Додатків Д1, Д5 і 4ДФ для декретних — у даній консультації
158387

Додаток 4ДФ до податкового розрахунку: заповнення та приклади

Податковий агент зобов’язаний показати нараховані та виплачені доходи фізособам у звітності. Для цього призначений додаток 4ДФ. Скористайтеся рекомендаціями експерта, та застосуйте 7 зразків, щоб швидко та правильно заповнити додаток із першого разу.
37391

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді