10 небезпечних ситуацій у формі 1ДФ

Блок під заголовком новини 1 Підпишіться на Telegram-канал Головбух Бюджет. Новини! Тримаємо руку на пульсі усіх змін без паніки та зайвої води

Перевірте свій звіт за формою № 1ДФ.

Хочете прокоментувати чи поділитися новиною з колегами? Переходьте на Facebook ►►►

Пройдіть тест, перед тим як прочитати статтю

Тест допоможе знайти помилки у вашому звіті та виправити їх. У статті - пояснення до кожного запитання тесту.

ПРОЙТИ ТЕСТ

Усі бухгалтери знайомі з таким зарплатним звітом, як Податковий розрахунок за формою № 1ДФ. Його заповнюють і подають до ДПС щокварталу. Звіт не новий, але у ньому легко помилитися. Ціна кожної хиби, якщо вона призвела до зменшення чи збільшення податкових зобов’язань платника податку та/або зміни платника податку — 1020 грн (п. 119.1 Податкового кодексу України; ПК). За повторну помилку протягом року штраф подвоять.

Тож не надсилайте звіт, поки не впевнитеся, що все заповнили правильно. А якщо знайшли помилку у вже поданому звіті, скористайтеся нашими підказками та без зусиль виправте їх.

Ми знайшли 10 небезпечних ситуацій, коли помиляються навіть бухгалтери із величезним досвідом. У статті показали на прикладах, як правильно виправити звіт.

ПЕРЕЙТИ ДО ПРИКЛАДІВ ►►►

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Середньооблікова кількість штатних працівників: як розрахувати

Коли справа доходить до подання звітності, у бухгалтера постають питання, адже є сумісники, декретниці, мобілізовані, нові працівники й ті, що звільнилися. Давайте розбиратися на прикладах, як розраховується середньооблікова кількість штатних працівників.
107274

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами — як заповнити

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами форма 7д та 7 м подається як місячний, квартальний та річний за кожним з фондів окремо. Експертне пояснення щодо заповнення допоможе здати звіт без помилок
49018

Бюджетна звітність 2025: форми та правила складання

Бюджетна звітність бюджетних установ як була, так і залишається цілим набором звітів щодо стану виконання бюджету. У частині аспектів вона пересікається з фінансовою звітністю, але є самостійним джерелом інформації для державних аудиторів. Форми, строки та правила складання бюджетних звітів у 2025 році — у даному огляді
50084

Авансовий звіт у 2025 році: бланк та приклад заповнення

Для бухгалтера звична практика – видати працівникам аванс на відрядження, отримати від них авансові звіти, відшкодувати витрати за час поїздки. Та чи певний бухгалтер, що працівник подав авансовий звіт правильно? Надаємо бланк та приклад заповнення.
249680

Витрати майбутніх періодів: як облікувати

У огляді про те, що таке витрати майбутніх періодів та все про їхній бухгалтерський облік, зокрема облік передплати за оренду, періодичні видання, ліцензію за використання програмного забезпечення.
40679

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді