Критерій вартості життєвого циклу – довгоочікуване нововведення в закупівлях

Критерій вартості життєвого циклу можна буде застосовувати у великій кількості закупівель. Таким чином держава зможе заощаджувати гроші у довготривалому періоді.

Хочете прокоментувати чи поділитися новиною з колегами? Переходьте на Facebook ►►►

КУРС Контроль у закупівлях: чим загрожує і як діяти замовнику - спробувати БЕЗКОШТОВНО

Критерій вартості життєвого циклу – довгоочікуване нововведення в закупівлях

Як зауважила заступниця Міністра розвитку економіки Світлана Панаіотіді, критерій вартості життєвого циклу — це довгоочікуване нововведення, яке не лише дасть змогу ефективніше розпоряджатися державними коштами, а і сприятиме конкурентоздатності українських виробників у публічних закупівлях.

Методика пропонує формули для розрахунку вартості життєвого циклу для різних категорій витрат, як-то: пов'язані з придбанням, користуванням, обслуговуванням, утилізацією предмета закупівлі та захистом навколишнього середовища.

Інструмент життєвого циклу зараз знаходиться у розробці ІТ-команди ДП “Прозорро” і стане доступним у четвертому кварталі 2020 року.

За матеріалами Prozorro

Критерій вартості життєвого циклу – довгоочікуване нововведення в закупівлях
АНДРІЙ БАРИШПОЛЬ,менеджер проєкту із цифрової трансформації Prozorro
Мета команди Prozorro — повна диджіталізація процесу закупівель. Тож пошук нових зручних та простих рішень для замовників і постачальників триває. А бажання залишити стоси закупівельних паперів у минулому пришвидшує електронізацію тендерної документації.

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

передплата журнал для бухгалтерів

Статті за темою

Усі статті за темою

Як реєструвати договори в органах Казначейства в умовах воєнного стану

Укласти договір про закупівлю – це пів справи, аби його виконати за кошти державного чи місцевого бюджету – обов’язково потрібно зареєструвати взяття відповідного бюджетного зобов’язання. Розберемо окремі нюанси укладення договорів та дамо поради для реєстрації зобов’язань за ними відповідно до законодавства, що діє наразі.
4764

Оренда комунального та державного майна в Україні

Процедура оренди державного та комунального майна 2024 для держорганів, ОМС, бюджетних установ регламентована різними нормативно-правовими актами. Розглянемо чим керуватись при передачі в оренду державного чи комунального майна.
1483

Закупівля послуг з поточного ремонту: які нюанси врахувати

Час від часу у замовника виникає потреба в проведенні поточного ремонту, і для цього він має за законодавством провести закупівлю товарів й послуг. Поточний ремонт як предмет закупівлі належить до послуг, а для закупівлі послуг закупівельне законодавство встановлює свої вимоги. І самому розібратися з ними іноді замовнику не під силу. Допоможемо йому в цьому.
5910

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
4756

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді