Мінфін оприлюднив для обговорення проєкт змін до Порядку казначейського обслуговування державного бюджету за витратами.

Зміни уточнюють окремі особливості проведення витрат з погашення і обслуговування боргу, виконання державою гарантійних зобов’язань, видатків на виплати за державними деривативами.
Також змінили назву додатка 33 до Порядку на «Реєстр на відкриття асигнувань (виділення коштів) із загального фонду державного бюджету за ____________ державним боргом / виплатами за державними деривативами / виконанням державою гарантійних зобов’язань за позичальників, що отримали кредити (позики) під державні гарантії, на період з _________ по _________».
Зауваження та пропозиції до проєкту змін у письмовій/електронній формі Мінфін отримуватиме протягом 20 робочих днів з дня оприлюднення на їх офіційному вебсайті Мінфіну.
Із проєкту наказу Мінфіну «Про затвердження Змін до Порядку казначейського обслуговування державного бюджету за витратами»
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.
Щороку законотворець приймає новий фінансовий план країни. На 2025 рік фінансові, соціальні та інші показники визначені у Законі України «Про Державний бюджет України на 2025 рік» від 19.11.2024 № 4059-IX, який чинний з 01.01.2025. У червні 2025 року Уряд схвалив зміни до Держбюджету 2025. Говорімо про основні показники Держбюджету 2025 та що в ньому планують змінити.
Впровадження інформаційно-аналітичної системи управління плануванням та виконанням місцевих бюджетів дозволило оперативно взаємодіяти Мінфіну, ДПС, Казначейству, ОМС та учасникам бюджетного процесу на місцевому рівні. Як і будь-яка інша ІАС має свої правила реєстрації, перереєстрації, взаємодії її учасників. Розглянемо що таке ІАС «LOGICA», які правила встановлені щодо реєстрації та взаємодії користувачів та які НПА при цьому потрібно враховувати, які ІАС «LOGICA» рекомендації використовувати
Стаття присвячена питанню законного способу отримання благодійної допомоги органами місцевого самоврядування
Касова книга слугує для узагальнення обліку готівкових операцій за день. Як правильно вести касову книгу у бюджетній установі? Чим відрізняється ведення касової книги в електронному вигляді? З’ясуємо разом
Субвенція – це виплата із державного бюджету місцевим бюджетам, яку надають лише на конкретні цілі. На що вона виділяється щороку – у цьому огляді.