Мінфін оприлюднив для обговорення проєкт змін до Порядку казначейського обслуговування державного бюджету за витратами.
Зміни уточнюють окремі особливості проведення витрат з погашення і обслуговування боргу, виконання державою гарантійних зобов’язань, видатків на виплати за державними деривативами.
Також змінили назву додатка 33 до Порядку на «Реєстр на відкриття асигнувань (виділення коштів) із загального фонду державного бюджету за ____________ державним боргом / виплатами за державними деривативами / виконанням державою гарантійних зобов’язань за позичальників, що отримали кредити (позики) під державні гарантії, на період з _________ по _________».
Зауваження та пропозиції до проєкту змін у письмовій/електронній формі Мінфін отримуватиме протягом 20 робочих днів з дня оприлюднення на їх офіційному вебсайті Мінфіну.
Із проєкту наказу Мінфіну «Про затвердження Змін до Порядку казначейського обслуговування державного бюджету за витратами»
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.
У бюджетному процесі застосовують програмно-цільовий метод. Суть його полягає в управлінні коштами місцевого бюджету для досягнення конкретних результатів, цілей, вирішення проблем місцевої громади. При цьому оцінюють ефективність використання коштів місцевого бюджету на кожній стадії бюджетного процесу. Основним елементом цього методу є бюджетна програма.
Реєстрація бюджетних зобов’язань: ➤ термін реєстрації ➤ підтвердні документи для реєстрації ➤ зразок заповнення реєстру бюджетних зобов’язань ➤ зразок заповнення реєстру бюджетних фінансових зобов’язань.
Мінфін регулярно оновлює інструкцію зі застосування КЕКВ. Це зумовлює проблеми в установах, адже вони планують видатки у кошторисах за старими КЕКВ, а проводити їх потрібно вже за новими. Актуальні коди економічної класифікації видатків бюджетних установ 2024 року та їх застосування – у цьому огляді.
Органи контролю зупинили установі операції з бюджетними коштами. А чи завжди їх дії законні? Перегляньте судову практику і зробіть висновки.
У консультації враховані роз’яснення Казначейства щодо обрання КЕКВ до тих чи інших ситуацій, за якими можливі кілька варіантів.