Хочете прокоментувати чи поділитися новиною з колегами? Переходьте на Facebook ►►►
Вносимо зміни у штатні розписи у зв’язку з підвищенням посадових окладів
Учора, 14.10.2020, набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» від 17.09.2020 № 907-IX. Його застосовуватимемо з нового бюджетного року. У 2021 році доходи/видатки розмежують між бюджетами районів і бюджетами місцевого самоврядування, у бюджетному забезпеченні встановлять рівні умови для сільських, селищних, міських територіальних громад. 
Зміни стосуються:
- бюджетів місцевого самоврядування;
- функціонування місцевих фінорганів;
- зведених бюджетів;
- горизонтального вирівнювання податкоспроможності бюджетів;
- міжбюджетних трансфертів;
- доходів загального фонду бюджету;
- надходжень бюджету розвитку місцевих бюджетів.
Із Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» від 17.09.2020 № 907-IX
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.
Яких порушень найчастіше припускаються розпорядники та одержувачі бюджетних коштів? Чим може завершитися перевірка, якщо аудитори виявляють серйозні недоліки у використанні бюджетних ресурсів? У статті розповідаємо, які помилки притаманні одержувачу та чому це може стати головним болем розпорядника бюджетних коштів.
Місцеві бюджети з державного бюджету отримують трансферти на спільні цільові програми. Освітня субвенція – це один з таких трансфертів. Про умови її отримання та перелік витрат, на які можна витрачати кошти освітньої субвенції – у цьому огляді
Мінфін регулярно оновлює інструкцію зі застосування КЕКВ. Це зумовлює проблеми в установах, адже вони планують видатки у кошторисах за старими КЕКВ, а проводити їх потрібно вже за новими. Актуальні коди економічної класифікації видатків бюджетних установ 2025 року та їхнього застосування — у цьому огляді
Кошторис – це головний плановий документ бюджетної установи. Без нього витрачання бюджетних коштів стає нецільовим. Тому складати кошторис бюджетної установи – важливий процес, за якого норми закону потрібно чітко дотримати, а всі витрати-доходи перерахувати.
Відкриття та закриття рахунків актуально на початку та в кінці року, а також в процесі реорганізації або утворення бюджетної установи. Тримайте зразки заяви про відкриття та закриття рахунків.