Врегулюють питання щодо оприлюднення концесієдавцями документів з проведення концесійних договорів

Блок під заголовком новини 1 Підпишіться на Telegram-канал Головбух Бюджет. Новини! Тримаємо руку на пульсі усіх змін без паніки та зайвої води

КУРС Як почати працювати в електронній системі закупівель - спробувати БЕЗПЛАТНО

Мінекономіки оприлюднила для обговорення проєкт постанови Уряду «Деякі питання використання електронної торгової системи для проведення концесійних конкурсів».

Врегулюють питання щодо оприлюднення концесієдавцями документів з проведення концесійних договорів

Нею визначили, що до початку функціонування (включення) електронної торгової системи (ЕТС) концесієдавці направлятимуть державним підприємствам «Прозорро.Продажі» та «Прозорро» для публікації в ЕТС:

  • оголошення про проведення концесійного конкурсу та конкурсної документації (окрім інформації, що визначена таємною в порядку, передбаченому законом) протягом 10 календарних днів з дня прийняття рішення про проведення концесійного конкурсу;
  • змін до конкурсної документації протягом одного календарного дня з дня затвердження відповідних змін;
  • роз’яснення щодо конкурсної документації протягом одного календарного дня з дня їх надання;
  • інших документів згідно переліку документів щодо проведення концесійних конкурсів, що підлягають публікації, який додається, протягом п’яти робочих днів після укладення концесійного договору.

Таке опублікування застосовується до всіх концесійних конкурсів та конкурентних діалогів, що проводяться згідно з законом про концесію.

Також хочуть встановити, що з моменту появи відповідної технічної можливості ЕТС використовується для проведення концесійних конкурсів без проведення попереднього відбору претендентів (прекваліфікації) у випадку, якщо вартість майна, що є об’єктом концесії, є меншою 250 млн грн, а також якщо очікувана вартість новоствореного (новозбудованого) об’єкта концесії менше 250 млн грн.

Із проєкту постанови КМУ «Деякі питання використання електронної торгової системи для проведення концесійних конкурсів»

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як реєструвати договори в органах Казначейства в умовах воєнного стану

Укласти договір про закупівлю – це пів справи, аби його виконати за кошти державного чи місцевого бюджету – обов’язково потрібно зареєструвати взяття відповідного бюджетного зобов’язання. Розберемо окремі нюанси укладення договорів та дамо поради для реєстрації зобов’язань за ними відповідно до законодавства, що діє наразі.
7205

Закупівля послуг з поточного ремонту: які нюанси врахувати

Час від часу у замовника виникає потреба в проведенні поточного ремонту, і для цього він має за законодавством провести закупівлю товарів й послуг. Поточний ремонт як предмет закупівлі належить до послуг, а для закупівлі послуг закупівельне законодавство встановлює свої вимоги. І самому розібратися з ними іноді замовнику не під силу. Допоможемо йому в цьому.
10500

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
6474

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
38169

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді