Податківці пояснили які штрафи передбачено за неподання, несвоєчасне подання та подання з помилками звіту про контрольовані операції.
Календар бухгалтера на ЖОВТЕНЬ
Пунктом 120.3 ПКУ передбачено, що неподання платником податків звіту про КО тягне за собою накладення штрафу у розмірі 300 розмірів прожиткового мінімуму для працездатної особи.
Сплата цього штрафу не звільняє платника податків від обов'язку подання звіту про КО.
Неподання платником податків звіту про КО після спливу 30 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати штрафу, тягне за собою накладення штрафу в розмірі 5 розмірів прожиткового мінімуму для працездатної особи. За кожен календарний день неподання звіту про КО, але не більше 300 розмірів прожиткового мінімуму для працездатної особи.
За матеріалами ДПС
Ви класний бухгалтер і в бухгалтерському обліку вам немає рівних? Покажіть свій результат - пройдіть самоперевірку власних знань!
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.
Розрахунок коригування дає змогу внести зміни до вже зареєстрованої податкової накладної. У консультації знайдете бланк розрахунку коригування 2024 та приклади його заповнення.
Як відобразити декретні виплати у Податковому розрахунку сум доходу, ЄСВ, ПДФО та ВЗ, приклад розрахунку декретних та зразки заповнення Додатків Д1, Д5 і 4ДФ для декретних – у даній консультації
Органи місцевого самоврядування теж є платниками податків. Які саме податки вони сплачують так як показати в обліку нарахування податкових зобов’язань з податків і зборів та їхнє погашення ОМС, якими є бухгалтерські проведення по нарахуванню та погашенню податкових зобов’язань – у даному огляді.
Під час заповнення додатку 4ДФ до Податкового розрахунку з ПДФО та ЄСВ (далі – додаток 4ДФ) використовуємо ознаки доходу. Актуальний довідник ознак доходів та коментар про зміни – у статті.
У роботодавців може виникати чимало нетипових робочих ситуацій: неявка працівників на роботу, мобілізація, простій, відпустка «за свій рахунок» та призупинення дії трудових договорів. Як у таких випадках правильно заповнити зарплатну звітність.