Казначейство реєструє зобов’язання установ на підставі підтвердних документів. Та виявляється, не завжди казначеї правомірно вимагають ті чи інші документи.
Який документ казначей не має права вимагати при реєстрації бюджетного зобов’язання за капітальними видатками? Чи доцільно повторно щомісячно надавати до Казначейства договори, які установа уже раніше надавала для реєстрації бюджетного зобов’язння? Відповіді на ці запитання — у статті.
ЧИТАТИ ПЕРШИМ ►►►
НА ЧАСІ:
П’ять акцентів для ефективної інвентаризації
Екоподаток-2020: три поради, щоб відзвітувати без помилок
Найчастіші помилки у формі №1ДФ
Оренда майна за новою процедурою
ДОПОМОЖЕМО БУХГАЛТЕРУ ►►►підготуватися до інвентаризації ►►►скласти інвентаризаційний опис ►►►опанувати нормативи для оцінки інвентаризаційних різниць ►►►обрати субрахунки
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.
Курси підвищення кваліфікації бухгалтерів бюджетної сфери онлайн. Навчання у Вищій школі Головбуха — це практичні заняття з обліку, зарплат, податків та ревізій. Отримайте нові навички від експертів та сертифікат!
Передача комунального майна з балансу на баланс між установами потребує правильного документального оформлення та бухгалтерського обліку. Які акти складати, які проведення застосовувати, як обліковується прийняття майна — розповідємо в статті
Стаття присвячена питанню законного способу отримання благодійної допомоги органами місцевого самоврядування
Облікова політика без помилок — реальність. У статті експерт пояснив найважливіше про наказ про облікову політику та положення про облікову політику. Скористайтеся готовим зразком і працюйте комфортно.
Перш ніж виплатити працівникові зарплату, бухгалтер повинен відрахувати із неї податки. А ще може бути й утримання аліментів, штрафів, профспілкових внесків та інших обов’язкових і добровільних платежів. Усе про відрахування із зарплати – у цьому огляді