Як знову провести закупівлю в того ж постачальника

Чи часто спадало Вам на думку, що добре було б закупити потрібне в того самого постачального? Скажімо, тому, що він вже перевірений, а ви впевнені, що він точно і вчасно виконає умови договору.

Хоч і з застереженнями, однак Закон в окремих випадках дає таку можливість. Тож головне — діяти правильно.

Читати, коли можна ►►►

ДО ТЕМИ:

Пройдіть тест: Коли продовжувати договір про закупівлю

Чи продовжували ви договір на 20%? А можливо, й не продовжували, але знаєте, як це робити? Саме для вас три робочих ситуації. Перевірте себе правильними відповідями.

1. Замовник продовжив дію договору на 20%. Чи можна вносити інші зміни до договору за частиною 5 статті 41 Закону № 922?

так

ні

2. Протягом року замовник уклав два договори на закупівлю одного й того самого товару — на 550 тисяч за результатами торгів і на 45 тисяч прямий договір. Чи може замовник продовжити другий договір?

так

ні

3. Замовник продовжив дію договору на 20%. Чи повинен він таку закупівлю відображати в річному плані?

так

ні

Перевірити відповіді ►►►

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

вебінар індексація зарплати

Статті за темою

Усі статті за темою

Толеранс в договорах про закупівлю

Іноді сторонам договору важко точно визначити кількість чи об›єм поставленого товару. У такій ситуації постачальник просить застосувати в договорі про закупівлю толеранс. Чи не буде це порушенням Закону про закупівлю?
7872

Продовження договору про закупівлю: як правильно

Треба провести дозакупівлю наприкінці року? Прочитайте 5 умов, коли можна продовжити дію договору про закупівлю на 20%, і готові рішення для 8 ситуацій, у яких можуть виникнути складнощі. Дізнайтеся, як довести законність зміни умов договору і яка відповідальність, якщо вимоги законодавства порушені
3879

Додаткова угода до договору про публічні закупівлі: види та зразки

Договорів не буває навіки. Тим більше в сучасних економічних реаліях. Уклавши договір навіть після проведення відкритих торгів через систему Prozorro може постати питання про зміну його умов. Додаткова угода до договору про публічні закупівлі – це шлях до зміни умов. Це може бути зміна істотних умов договору закупівлі, зміна ціни або додаткова угода на зменшення обсягів закупівлі. Як і коли її можна укласти та подати інформацію у даній консультації.
31267

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді