Чи часто спадало Вам на думку, що добре було б закупити потрібне в того самого постачального? Скажімо, тому, що він вже перевірений, а ви впевнені, що він точно і вчасно виконає умови договору.
Хоч і з застереженнями, однак Закон в окремих випадках дає таку можливість. Тож головне — діяти правильно.
Читати, коли можна ►►►
ДО ТЕМИ:
Пройдіть тест: Коли продовжувати договір про закупівлю
Чи продовжували ви договір на 20%? А можливо, й не продовжували, але знаєте, як це робити? Саме для вас три робочих ситуації. Перевірте себе правильними відповідями.
1. Замовник продовжив дію договору на 20%. Чи можна вносити інші зміни до договору за частиною 5 статті 41 Закону № 922?
так
ні
2. Протягом року замовник уклав два договори на закупівлю одного й того самого товару — на 550 тисяч за результатами торгів і на 45 тисяч прямий договір. Чи може замовник продовжити другий договір?
так
ні
3. Замовник продовжив дію договору на 20%. Чи повинен він таку закупівлю відображати в річному плані?
так
ні
Онлайн-семінар для фахівців з публічних закупівель
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.
Розберемо окремі нюанси укладення договорів за Постановою № 169 та дамо поради для реєстрації зобов’язань за ними відповідно до законодавства, що діє наразі
Іноді сторонам договору важко точно визначити кількість чи об›єм поставленого товару. У такій ситуації постачальник просить застосувати в договорі про закупівлю толеранс. Чи не буде це порушенням Закону про закупівлю?
Треба провести дозакупівлю наприкінці року? Прочитайте 5 умов, коли можна продовжити дію договору про закупівлю на 20%, і готові рішення для 8 ситуацій, у яких можуть виникнути складнощі. Дізнайтеся, як довести законність зміни умов договору і яка відповідальність, якщо вимоги законодавства порушені
Договорів не буває навіки. Тим більше в сучасних економічних реаліях. Уклавши договір навіть після проведення відкритих торгів через систему Prozorro може постати питання про зміну його умов. Додаткова угода до договору про публічні закупівлі – це шлях до зміни умов. Це може бути зміна істотних умов договору закупівлі, зміна ціни або додаткова угода на зменшення обсягів закупівлі. Як і коли її можна укласти та подати інформацію у даній консультації.
Замовники тепер зобов’язані звітувати про всі закупівлі від 1 копійки до 50 тис. грн, проведені не у Prozorro. Покажемо, як у такому разі правильно заповнити звіт