Помилки в податковій декларації: виправляємо правильно

У разі якщо платник самостійно виявляє помилки, що містяться у раніше поданій ним податковій декларації, він зобов’язаний надіслати уточнюючий розрахунок за формою чинною на час подання уточнюючого розрахунку.

Організація роботи бухгалтерської служби - спробувати БЕЗПЛАТНО

Помилки в податковій декларації: виправляємо правильно

Платник податків має право не подавати такий розрахунок, якщо відповідні уточнені показники зазначаються ним у складі податкової декларації за будь - який наступний податковий період, протягом якого такі помилки були самостійно виявлені.

При цьому треба виконати наступні дії:

  • відобразити правильні показники за податковий період, який уточнюєте;
  • порівняти їх з відповідними рядками Декларації, яку уточнюєте;
  • визначити суму збільшення (зменшення) податкового зобов’язання, пеню та суму штрафу.

За матеріалами ДПС

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Форма 20-ОПП: алгоритм та зразок заповнення

У 2025 році подавайте форму №20-ОПП за новим бланком, який діє з 25 листопада 2024 року. У статті знайдете актуальний бланк, зразок заповнення, а також всю необхідну інформацію про заяву за формою 20-ОПП.
52066

Декретні в Податковому розрахунку: зразки

Як відобразити декретні виплати у місячному Податковому розрахунку сум доходу, ЄСВ, ПДФО та ВЗ, приклад розрахунку декретних та зразки заповнення Додатків Д1, Д5 і 4ДФ для декретних — у даній консультації
154970

Додаток 4ДФ до податкового розрахунку: заповнення та приклади

Податковий агент зобов’язаний показати нараховані та виплачені доходи фізособам у звітності. Для цього призначений додаток 4ДФ. Скористайтеся рекомендаціями експерта, та застосуйте 7 зразків, щоб швидко та правильно заповнити додаток із першого разу.
35643

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді