Тримайте напохваті розрахунок норм тривалості робочого часу на 2021 рік
Напередодні святкових і неробочих днів тривалість роботи скорочують на годину для працівників, які працюють 40 год на тиждень за п’ятиденки та шестиденки (ст. 73 КЗпП). Для працівників, яким законодавство або колдоговір вже встановили скорочений робочий час, тривалість роботи напередодні свят не скорочують (ст. 53 КЗпП).
У 2021 році за стандартної п’ятиденки працюватимемо не 8, а 7 годин:
- 6 січня,
- 30 квітня,
- 23 серпня,
- 13 жовтня,
- 24 грудня,
- 31 грудня.
ЗБЕРЕГТИ
Як бачимо, за графіком п’ятиденного робочого тижня з вихідними днями у суботу і неділю у 2021 році вихідні переносимо:
- із суботи 1 травня — на понеділок 3 травня;
- неділі 2 травня — на вівторок 4 травня.
Розрахунок норми тривалості робочого часу для п’ятиденки на 2021 рік
ВІДКРИТИ
Тримайте напохваті розрахунок норм тривалості робочого часу на 2021 рік.
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.
Гнучкий графік робочого часу може бути як тимчасовим, так і на постійній основі. Які особливості такого трудового розпорядку, як запровадити гнучкий режим роботи та вести облік робочого часу. Ці та інші пов’язані питання – у консультації.
Скачайте виробничий календар на 2025 рік, який складений з урахуванням дії воєнного стану. Норми робочого часу розраховані для п'ятиденного робочого тижня.
Досить поширені ситуації, коли з огляду на режим роботи та процеси в установі неможливо встановити звичайний 8-годинний робочий час. У цьому випадку на допомогу приходить підсумований облік робочого часу. Що це означає, де застосовується та як правильно здійснити документальне оформлення – читайте далі у статті.
Держслужбовці та працівники держорганів, ОМС, бюджетних установ мають право працювати дистанційно за умови наявності організаційних і технічних можливостей для виконання посадових обов’язків. Розглянемо чим потрібно керуватись та що зробити для впровадження дистанційної роботи.
Верховна Рада та Президент знов подовжили дію воєнного стану – тепер до 09 листопада 2024 року. Отже тримайте норми тривалості робочого часу та виробничий календар на 2024 рік для шестиденного робочого тижня. З’ясуйте, які норми діють під час воєнного стану.