Редакція журналу «Держзакупівлі» проаналізувала три ситуації листопада і допомогли їх вирішити закупівельникам. Читайте, що порадили консультанти вашим колегам
Ситуація 1
Закупівельник готується закуповувати електроенергію. Щоб визначити очікувану вартість, він хоче перевірити, які нині тарифи на послуги з розподілу та передачі.
Ситуація 2
Наприкінці бюджетного року в замовника залишаються невикористані кошти за КЕКВ 3142. Він хоче перерозподілити видатки, щоб придбати програмне забезпечення.
Ситуація 3
Протягом року замовник уклав два договори на закупівлю одного й того самого товару – один на 550 тис. грн. за результатами торгів. Другий – прямий, закупив товар за додаткові асигнування на суму 45 тис. грн.
Який договір можна продовжити на 20%
У ПРОГРАМІ: ►►►Зміни в організації закупівельного процесу ►►► Договір про закупівлю: що врахувати в умовах проєкту та під час укладення ►►►Як працювати в електронній системі закупівель та що нового з’явиться у 2021 році ►►►Спрощена закупівля чи придбання товару у Prozorro Market ►►►Оскарження публічних закупівель: що врахувати замовнику із практики АМКУ ►►►Контроль закупівель у 2020 році та відповідальність за порушення закупівельного законодавства
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.