Аби узгодити деякі накази Мінфіну з Пріоритетними напрямами діяльності Державної казначейської служби України на 2018 рік щодо запровадження централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів, до цих наказів внесено зміни.
У зв’язку зі змінами з 02.07.2018 рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів за новими реквізитами відкриють на балансі Державної казначейської служби України (МФО 899998).
У другій декаді червня реквізити рахунків розмістять на веб-сторінках Головних управлінь Державної казначейської служби України та доведуть до органів, які контролюють справляння надходжень бюджету.
Джерело: Сайт Державної казначейської служби України
У статті розглянемо, що таке бюджетна пропозиція, які є її форми, як складати бюджетну пропозицію та коли подавати до місцевого фінансового органу.
У статті — актуальні коди бюджетної класифікації доходів бюджету (КБД) на 2025 рік у таблиці з поясненнями. Допоможемо правильно визначити код для податків, зборів та інших платежів до бюджету.
Щороку законотворець приймає новий фінансовий план країни. На 2025 рік фінансові, соціальні та інші показники визначені у Законі України «Про Державний бюджет України на 2025 рік» від 19.11.2024 № 4059-IX, який чинний з 01.01.2025. У червні 2025 року Уряд схвалив зміни до Держбюджету 2025. Говорімо про основні показники Держбюджету 2025 та що в ньому планують змінити.
Впровадження інформаційно-аналітичної системи управління плануванням та виконанням місцевих бюджетів дозволило оперативно взаємодіяти Мінфіну, ДПС, Казначейству, ОМС та учасникам бюджетного процесу на місцевому рівні. Як і будь-яка інша ІАС має свої правила реєстрації, перереєстрації, взаємодії її учасників. Розглянемо що таке ІАС «LOGICA», які правила встановлені щодо реєстрації та взаємодії користувачів та які НПА при цьому потрібно враховувати, які ІАС «LOGICA» рекомендації використовувати
Стаття присвячена питанню законного способу отримання благодійної допомоги органами місцевого самоврядування